PS PROJEKAT :) ZAVRSENO!

PS PROJEKAT :) ZAVRSENO!

Član
Evo znaci poceo sam sa crtanjem auta u projektu, nisam kacio svoje radove jer sam se stelio sve ovo vrijeme, pregledao bezbroj tuorijala itd. Radim s misem i to mi je jedini nedostatak. Ugl, poceo sam raditi auto i kako budem napradovao s crtanjem update-ovat cu rad od pocetka do kraja. Nadam se da cu zavrsiti za par dana, zavisi od vremena, ugl hocu da uradim vrhunski i zelim da vi pratite od samog pocetka i dajete kritiku (nadam se pozitivnu)

slika br. 1
ddx1e.jpg


Evo dobio je otprilike neki osnovni izgled, tek sad idu "pravi" radovi. Ugl moze se desiti da bude i izmjena, ali vidjet cemo.

slika br. 2
vmri4z.jpg


Odradio sam bio nekih 70 % auta, medjutim nisam bio zadovoljan i onda sam vratio skoro na pocetak, evo slika s prvim odradjenim detaljima. Far jos nije gotov.

slika br.3
2ebxu2d.jpg


9.12.2011. - Da ne mislite da ne radim na ovome evo update! Rad sam dosta mijenjao, radio, prepravljao, brisao mnoge stvari itd. Zato mi treba ovoliko vremena, jos nije gotovo, i ne znam kad ce biti. Ugl, hocu da ispadne najbolje sto moze. Na kraju projekta ici ce i jedan mali klip kako je to sve otprilike islo.

slika br.4
2h2gtn6.jpg


21.12.2011. - Uz puno obaveza i ovo sam uspio zavrsiti. Nadam se da ce vam se svidjeti. Napravio sam citavu zbirku slika u jedan kratki film da pogledate kako je to otp. islo.

slika br. 5
10wuq8j.jpg


VIDEO :
[video=youtube]http://http://www.youtube.com/watch?v=bX3zgBhdftM&feature=youtu.be[/video]
 
Član
RE: PS PROJEKAT :)

sudeci po radovima od prije ostat cemo svi bez texa, dugo nam nici nista uploadovao
pratit cemo kako ti sada napreduje:cool:
 
RE: PS PROJEKAT :)

zasto radis u paintu,vidim da imas talenta,zasto sam sebi ukidas bolje uslove za rad i napredovanje :icon_question:
 
Član
RE: PS PROJEKAT :)

tvrdoglavi je napisao(la):
zasto radis u paintu,vidim da imas talenta,zasto sam sebi ukidas bolje uslove za rad i napredovanje :icon_question:

U photoshopu radim, a uskoro planiram i neki tablet kupit za crtanje.. :)

ArminM je napisao(la):
sudeci po radovima od prije ostat cemo svi bez texa, dugo nam nici nista uploadovao
pratit cemo kako ti sada napreduje:cool:
Nadam se da ce tako biti :)
 
RE: PS PROJEKAT :) update!

gledao sam tvoje starije radove,pa sam zato pomislio da je i ovo isto u paintu,ugl dobro izgleda samo nastavi,a nadam se da ce i tablet uskoro doci :cool:
 
Član
RE: PS PROJEKAT :) update!

super ovo radis i naravno pratim projekat i cekam rezultate a bas me ineresuje koje je auto makar marku nam reci..hehe..mozda nissan ili lamborghini.....sretno u daljim radovima i kupuj sebi opremu za crtanje ide te ovo od ruke....;)
 
Član
RE: PS PROJEKAT :) update!

soffa je napisao(la):
super ovo radis i naravno pratim projekat i cekam rezultate a bas me ineresuje koje je auto makar marku nam reci..hehe..mozda nissan ili lamborghini.....sretno u daljim radovima i kupuj sebi opremu za crtanje ide te ovo od ruke....;)

Nazalost, moram te razocarati, nije ni jedno auto, vec dizajn iz glave :)
hvala :D
 
zao mi je sto ti to moram reci,al ovo je bas bez veze,toliko vremena si potrosio mogao si ovo za sat vremena uradit :icon_sad:

prihvatio si se velikog posla,moj savjet ti je da radis po bazama,pa kad to savladas onda na koncepte predji ;)
 
Top