ps cs 4...nisu auta..;)

ps cs 4...nisu auta..;)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ev malo ps-a al nevezano uz auta..vec nak,malo frendovi i malo mene..;) nadam se da ce vam se svidjet..;)
 
Član
jbg alene ovdje se auta postavljaju :p ne ti heh xD al et ev i od mene jedna (a) :D inace lijepi radovi :);)
 
Član
uni--que je napisao(la):
jbg alene ovdje se auta postavljaju :p ne ti heh xD al et ev i od mene jedna (a) :D inace lijepi radovi :);)

haha..znam..al aj ba,,malo promjene..:D xD hvala,,dobar i taj tvoj rad..jb je ja..jest da je previse ufurana,al et..xD
 
Član
Imas slifa za design,s tim sto ti je moj prijedlog malo vise igranja sa bojama i nijansama,a druga stvar da malo poradis na kavlitetu izrade rada ;) 2-3 dobre ideje sam vidio seljedeci put uz bolje izvodjenje rada ;) bit ce prava designerska djela :)
 
Član
Steta velika ako ovaj svoj talenat ne iskoristis! Razmisli sta ces po zavrsetku skole, posto vidim da si mnogo talentovan! :cool:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Steta velika ako ovaj svoj talenat ne iskoristis! Razmisli sta ces po zavrsetku skole, posto vidim da si mnogo talentovan! :cool:

znam druze...potrudicu se da izvicem ono najbolje sto mogu...:) hvala ti..;)

Outrage je napisao(la):
Imas slifa za design,s tim sto ti je moj prijedlog malo vise igranja sa bojama i nijansama,a druga stvar da malo poradis na kavlitetu izrade rada ;) 2-3 dobre ideje sam vidio seljedeci put uz bolje izvodjenje rada ;) bit ce prava designerska djela :)

ma imam preko 150 slika u ps.-u..pa sam vecinu ideja ispuco,,pa vise nezz ni ja sta da radim..pa to sad izgleda monotono...al ajd,bice bolje...;)) thx
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top