PS Challenge

PS Challenge

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
moj glas ide za Ryu.

a sada da vam objasnim ludu teoriju iza moga rada:

- veci vozacev retrovizor kako bi barbi mogla da pudra lice i ostale djelove tjela dok stoji u beskonacno dugim guzvama
- dodatna svjetla kako bi barbi svugdje mogla da vrti guzom u dobrom i dramaticnom svjetlu.
- celicne felge umjesto aluminijskih jer mozemo predpostaviti da je barbi tip vozaca koji nema nista zajednicko sa vozacem prosjecne klase te mozemo pretpostaviti da ce kad tad da zagrebe od ivicnjak ili nesto slicno.
- isti razlog je i nedostatak bodykita na prednjem i zadnjem braniku. ne zelimo da barbi izgleda debilno pred svojim imaginarnim i neimaginarnim prijateljima kad se parkira uz ivicnjak pred svoj najomiljeniji shoping centar.

kao sto vidite iz prilozenog, ovo je idealno auto za barbi plavkice i sve ostale nespretne vozacice koje cjelodnevno mare za svoj izgled.
go barbie go!
 
moj glas ide za Ryu al drugi glas ak mogu dat je za Remblender-a ista ideja ko kod mene tak sam ija mislio napravit to jedna vrata malo produzena svaka cast
i sam jos nesto ovaj panajotis jel ovo tvoj rad il si mazno tudji
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
gto4 spusten stavljene felge i ovo na haubi ???? nemoj se ljutit trebo si ga malo vise tunira

Ma *ebes ti ovaj tkz. "Challenge". Prije svega nisam se prijavio da bi pobijedio niti da bi dosao ti i rekao kako nisam nista napravio, nego prvenstveno da bi se kao sto je netko vec rekao "napokon nakanio da ga zavrsim cijelog". Drugo, ja sam pocetnik, ovo mi je trece auto koje sam uradio i nisam stigao jos do toga nivoa da bi kvalitetno promjenio background, boju, i sve ostalo. Ako cu ja promjeniti boju kao sto si ti uradio na onom plavom Golfu kecu, onda je radije necu ni mijenjat. Isto vazi za patuljka kao i sve ostalo. Imas pozdrav...
 

Ryu

Član
panajotis je napisao(la):
glasam realno a ne po sistemu komsija komsiji ... posle mene najbolji je ryo..+ :icon_smile:

ko ce kome ako nece svoj svome ;)

razmisljo sam i gledo rad od fasttuning-a i panajotis-a
i eto moj + panajotis
 
Član
cico_mevle je napisao(la):
moj glas ide za Ryu al drugi glas ak mogu dat je za Remblender-a ista ideja ko kod mene tak sam ija mislio napravit to jedna vrata malo produzena svaka cast
i sam jos nesto ovaj panajotis jel ovo tvoj rad il si mazno tudji

Mogu postaviti slike pozadine i audia cabria sa kog sam skinuo cabrio fazon..
http://www.netcarshow.com/audi/2006-s4_cabriolet/800x600/wallpaper_02.htm
a sad reci da sumljas?
 
panajotis je napisao(la):
cico_mevle je napisao(la):
moj glas ide za Ryu al drugi glas ak mogu dat je za Remblender-a ista ideja ko kod mene tak sam ija mislio napravit to jedna vrata malo produzena svaka cast
i sam jos nesto ovaj panajotis jel ovo tvoj rad il si mazno tudji

Mogu postaviti slike pozadine i audia cabria sa kog sam skinuo cabrio fazon..
http://www.netcarshow.com/audi/2006-s4_cabriolet/800x600/wallpaper_02.htm
a sad reci da sumljas?

dobro uredu je cabrio fazon jos sam me nesto buni ciji je ovo potpis na vrhu plafona tvoj?:icon_eek:
 
Član
cico_mevle je napisao(la):
panajotis je napisao(la):
cico_mevle je napisao(la):
moj glas ide za Ryu al drugi glas ak mogu dat je za Remblender-a ista ideja ko kod mene tak sam ija mislio napravit to jedna vrata malo produzena svaka cast
i sam jos nesto ovaj panajotis jel ovo tvoj rad il si mazno tudji

Mogu postaviti slike pozadine i audia cabria sa kog sam skinuo cabrio fazon..
http://www.netcarshow.com/audi/2006-s4_cabriolet/800x600/wallpaper_02.htm
a sad reci da sumljas?

PANAJOTIS MI JE IME IZ GRCKE.. A RAKUN(ili racoon) ME ZOVU SVI KOJI ME ZNAJU...

dobro uredu je cabrio fazon jos sam me nesto buni ciji je ovo potpis na vrhu plafona tvoj?:icon_eek:
 
panajotis je napisao(la):
cico_mevle je napisao(la):
panajotis je napisao(la):
cico_mevle je napisao(la):
moj glas ide za Ryu al drugi glas ak mogu dat je za Remblender-a ista ideja ko kod mene tak sam ija mislio napravit to jedna vrata malo produzena svaka cast
i sam jos nesto ovaj panajotis jel ovo tvoj rad il si mazno tudji

Mogu postaviti slike pozadine i audia cabria sa kog sam skinuo cabrio fazon..
http://www.netcarshow.com/audi/2006-s4_cabriolet/800x600/wallpaper_02.htm
a sad reci da sumljas?

PANAJOTIS MI JE IME IZ GRCKE.. A RAKUN(ili racoon) ME ZOVU SVI KOJI ME ZNAJU...

dobro uredu je cabrio fazon jos sam me nesto buni ciji je ovo potpis na vrhu plafona tvoj?:icon_eek:

OK super je rad
 
ej raja ae da ope sta napravimo dok bg ne pocne ae ocetel bilo sta da napravimo
al meni se vise svidja glasanje ko kad je ogi bio organizator
ae ocetel:icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top