PS Challenge Pravila - od sad pa na dalje i ubuduce ;)

PS Challenge Pravila - od sad pa na dalje i ubuduce ;)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
emir_89 je napisao(la):
a gdje si ti?? ovdje organizujes neka takmicenja, kad si se udostojio neki beton rad uradit pa da kazes da si neko...


i jos jednom te pitam, a ti po obicaju to preskaces, zasto svaki put kad uradi neki mocan rad, ti spominjes ovo i njegov "lopovluk"???
i radi triput bolje od tebe, sto dokazuje svojim radovima...

haj sad molim te reci da nisam upravu...

evo da se ne svadjam sa tobom vise,nit te znam nit al cudan si...da kazem ja svog brata nebi branio da je nesto ukro !

tvoj brat bi i trebo da bude bolji od mene,radi skoro duplo duze,reko je oko godinu i pol,a ja tek 10 mjeseci i to sam 2 odmaro...a nije ni on uradio ni jedan "beton" rad...mogo sam i ja angazovat nekoga da kaze da je ona astra sto sam ja uradio extra itd...al to je smijesno sto ga toliko hvalis,da je backo tvoj brat bilo bi previse...

ja ne radim v-tuning non stop,radim neke druge stvari,glupo bi bilo Tarika poredit u tim stvarima samnom,imam vise u malom noktu svih ostalih stvari...

zato smiri malo,nisam ja nista krao il pola foruma probo pravit budalama...
 
Član
jarane ne znam sto mi sve to govoris, ja tebe od pocetka samo jedno pitam, koji je bio cilj postavljanja onog linka, osim ismijavanja??
mislim da bi i bez njega raja sasvim dobro skontala sta si htio reci u pravilima...

mozes li napokon odgovorit na ono sto te se pita, a ne spominjat neke lijeve stvari??
 
jao vi ste bolesnici
de smirite se malo ba jbt
coek stavio vjerovatno ko opomenu da se to ne radi:icon_biggrin:
a vi se odma uzrujali ba
 

Ryu

Član
emir_89 je napisao(la):
jarane nije fazon u tome hvalio ja ili ne, al koji djavo si imo u prvom postu postavljat onaj link, koji ti je bio cilj?? (osim ismijavanja)
mislim da bi raja sasvim dobro razumjela sta si htio reci i bez njega. i zasto bas si ga postavio nakon tarikovog i sandijevog caddy-a i svako malo, ti pocnes pricu o tome kako je tarik krao...
halo ba decko, zivis u proslosti... ;)


PS. kad vec tucu spominjes, vidim da treniras tekvando (sorry ne znam kak se tacno pise :icon_biggrin:) imam i ja jarana koji je crni pojas, pa eto malo sparinga hehehehh sala ;)


evo da ne bude da ismijavam,sacu stavit primjer onog drugog sto je krao tamo na pstuning.org forumu...

eto da ne bude vise...

emir_89 je napisao(la):
jarane ne znam sto mi sve to govoris, ja tebe od pocetka samo jedno pitam, koji je bio cilj postavljanja onog linka, osim ismijavanja??
mislim da bi i bez njega raja sasvim dobro skontala sta si htio reci u pravilima...

mozes li napokon odgovorit na ono sto te se pita, a ne spominjat neke lijeve stvari??

eto izmijenjeno na ovo
http://www.pstuning.org/index.php?topic=5234.0

cilj nije bilo ismijavanje,vec da ljudi vide kolko je neko spreman da laze i zavlaci i pored dokaza,nece da prizna nesto...

a ono sto sam napiso za onaj caddy bi napiso bilo kome ko radi art style...sto podloga realna kad auto nije ???
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
jao vi ste bolesnici
de smirite se malo ba jbt
coek stavio vjerovatno ko opomenu da se to ne radi:icon_biggrin:
a vi se odma uzrujali ba

mislim da mu je ono skroz bespotrebno bilo. raja bi skontala i bez linka sta se ne smije...

a da nije samo ko "opomena" bila, pokazuje ono OBAVEZNO procitajte sve postove, pa halo ba, nije niko ovdje glup...

helem, necu da se vise raspravljam. raspravljo sam samo zato sto ne dozvoljavam da me iko pravi budalom, niti cu ikad dozvoliti...
uvijek otvoreno i iskreno govorim ono sto mislim, pa sam i sad. a vjerovatno ce se ovo sve i izbrisat, tako da i nema veze :icon_biggrin:
 

Ryu

Član
emir_89 je napisao(la):
fast..tuning20 je napisao(la):
jao vi ste bolesnici
de smirite se malo ba jbt
coek stavio vjerovatno ko opomenu da se to ne radi:icon_biggrin:
a vi se odma uzrujali ba

mislim da mu je ono skroz bespotrebno bilo. raja bi skontala i bez linka sta se ne smije...

a da nije samo ko "opomena" bila, pokazuje ono OBAVEZNO procitajte sve postove, pa halo ba, nije niko ovdje glup...

helem, necu da se vise raspravljam. raspravljo sam samo zato sto ne dozvoljavam da me iko pravi budalom, niti cu ikad dozvoliti...
uvijek otvoreno i iskreno govorim ono sto mislim, pa sam i sad. a vjerovatno ce se ovo sve i izbrisat, tako da i nema veze :icon_biggrin:

jel u pravu taj bmw fanatic,sa toga novog linka,sto je krao pa lago ? i pravio ljude budalom,a ti neces da tebe iko pravi...

svega ovoga nebi bilo da je Pero otiso pravo u policiju...

kad ce vec brisat ;)
 
Član
jedini razlog zbog kojeg sam uso u raspravu jeste sto ce radi onoga sto je bilo nekad davno, neko pomisliti kako tarik na "taj" nacin radi radove...
a fkt znam kolko vremena posveti svakom svom radu i krivo mi je bilo, pogotovo me iznerviralo ono sto sam vec reko "obavezno procitajte sve postove"...
pa i da je ukro onu pozadinu, nije htio priznat, pa sta?? bilo je davno, naucio je iz svoje greske i ne ponavlja je vise...

uglavnom, laku noc i sa srecom ;)
 
e sad molim lijepo modove da fino obrisu sve odgovore na ovu temu i da imamo samo pravila a ne prepucavanja.:icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top