PS Challenge komentari

PS Challenge komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Trozic je napisao(la):
mislio sam u 23:30 staviti radove ali mi nije moglo ništa uplodovati na internet
čim je proradilo stavio sam ;)

Ne kontam, šta se nije moglo uploadovat? Pa mi smo svi slike uploadovali, ti si samo treba da uzmes linkove i postas ovdje na forum. Jedino ako ti je internet bio totalno los pa nisi mogao ni da posaljes par kilobajta koliko je potrebno da bi poslao poruku ovdje na forum. Sto se pravila tice, njih se treba strogo pridrzavati kao i nadograditi i poboljsati postojece.

-cim se uploaduju slike koje su kandidati radili, odmah komsija treba da dadne svoj glas jer vaš vrijedi 5, a naš samo 1, da nebi bilo kasnije ovo-ono...

-svi registrirani clanovi foruma imaju pravo glasa (+1)

-prije nego sto se odredi slika koja ce se raditi, od 4 ponudjene, svi koji se prijave imaju pravo glasati i koja najvise dobije bodova, ta ce se i raditi...

ova 3 stava su samo prijedlog, pa eto, razmotrite ih...
 
momci svaka cast svima...stvarno su svi radovi predobri..cestitke
sad mi jos vise krivo sto nisam ja uradio...
 
Legend
ja sam mislio da se od ovih izabere jedno

Trozic je napisao(la):
dok traje prijava možemo izabrati auto koje će se raditi,

sve su slike 1600x1200

vw golf 4


mazda 3


renault megane
http://www.autowp.ru/pictures/renault/megane/autowp.ru_renault_megane_hatchback_2.jpg

Kia Rio
http://www.netcarshow.com/kia/2006-rio/1600x1200/wallpaper_02.htm

dugo sam tražio slike,eto vidite šta vam paše dogovrite se nekako :D



al nea veze, et nek prebaci moderator u posebnu temu kad sam vruccccc
:lol::lol:;)
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
izgleda da je ovo takmicenje propalo nigdje organizatora nit ucesnika da glasaju nit igdje zive duse

I mene je razocarala organizacija i ovo ocjenjivanje.. da ne bude da sam 5 dana dzabe radio dan-noc..
ako bude tako nek ide sve u pm :icon_cry:

Trozic je napisao(la):
fast..tuning20 je napisao(la):
i kako ce mo glasati

odeš tamo u ps chalenge gdje su radovi odeš na reply i daš + za rad koji ti se najviše sviđa ;)
npr + za trozic sviđa mi se rad :lol:
i svi mogu glasati

pa da treba jednoj osobi dati sve (+) pluseve nek bude prvi a drugo trece i ... mjesto nije vazno pa nek se svi pobune koji su se mucili.. ma bjezi kakvo ovo takmicenje da sam znao da ce biti ovako ne bih ni dan radio!...!!!
 
ja sam radio radi sebe...... ako ko prokomentarise ok......
nikako da se nakanim da sam uzmem neko auto... ovako mi odgovara kad se kao nesto organizuje......
 
Bone_Collector je napisao(la):
poZZ drustvo, ja nisam stvarno imao vremena da ovo zavrsim poceo sam al jbg skola me pritiskla :icon_cry:

pa tebi je skola meni zabrana pukla hhehehheh
napokon zavrsena i ta zabrana ponovo sam online hehehehe
 
Član
panajotis je napisao(la):
fast..tuning20 je napisao(la):
izgleda da je ovo takmicenje propalo nigdje organizatora nit ucesnika da glasaju nit igdje zive duse

I mene je razocarala organizacija i ovo ocjenjivanje.. da ne bude da sam 5 dana dzabe radio dan-noc..
ako bude tako nek ide sve u pm :icon_cry:

Trozic je napisao(la):
fast..tuning20 je napisao(la):
i kako ce mo glasati

odeš tamo u ps chalenge gdje su radovi odeš na reply i daš + za rad koji ti se najviše sviđa ;)
npr + za trozic sviđa mi se rad :lol:
i svi mogu glasati

pa da treba jednoj osobi dati sve (+) pluseve nek bude prvi a drugo trece i ... mjesto nije vazno pa nek se svi pobune koji su se mucili.. ma bjezi kakvo ovo takmicenje da sam znao da ce biti ovako ne bih ni dan radio!...!!!




skoro sam došao kući,ocjenjivanje je kao na bg već sam rekao daš + šta ti se sviđa...
kako biste uopće se takmičili na bg ako vam se nesviđa ovako glasanje...
ili zamislite komplikacije na BG da svak daje ocjene od 1 do 10 bio bi haos
vako je najbolje samo treba i druge pozvati da vide radove i da ocijene kao što je bilo na BG,a ja ću svoju ocijenu kao i sudija dati zadnji tako je bilo i na BG...

i ne kontam na prošlom ps stylingu ko pobjedi ko je dobio + reputation ko je drugi ko treći...

EDIT
@gto4
što se tiče uploda 3 sam rada morao postaviti 800x600 da bi dobio hotlink...
umene je bežični internet zna nekad tako,može skidati sa interneta i
otvarati stranice ali nemože se ništa slati ni uplodavati...
 
ae hocemol sta napravit do bg dosadno mi je vise sam sjedit ajmo sta radit dok ce mo se ovdje dogovarat za bg ajmo opet napravit onako nesta slicno al da ocjenivanje bude kosto je bilo kad je ogi bio organizator et jos sam da se slozite :icon_surprised:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top