PS Challenge 3 - radovi,misljenja pa ocjene...

PS Challenge 3 - radovi,misljenja pa ocjene...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovaj Fast Tuning je prejako uradio, mislim stvarno nemam rijeci. Svaka cast, samo se zahebo sto je ovo prednja vuca ali eto. :D
 
Član
ne bih sad da nesto blatim...ideja je prejako zamisljena...al puno brate gresaka...
ono sto mi je odma zapalo za oko, je prednji usisnik nedovrsen (lijevi...)
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
ne bih sad da nesto blatim...ideja je prejako zamisljena...al puno brate gresaka...
ono sto mi je odma zapalo za oko, je prednji usisnik nedovrsen (lijevi...)

ma to manje više interijer nepaše nikako...
ideja je dobra a vremenom se nauči sve uraditi kako treba ;)
 
Član
ja am reko fast tuningu sta ce drift pravit auto prednja vuca kaze moze se prebacit al od volje mu taka mu ideja pa neka mu je nije losa.
 
Član
Prvo, dva rada mi se jedino i svidjaju, svaka cast na trudu svima, ali ova dva bih izdvoji kao najlbolje uradjena!Ipak glasat cu i za ostale zbog pravila i zobg njihovog truda!

10. Ryu- Lijepo uradjeno, bez vecih gresaka, cisto, po meni eto najljepsi rad!
9. faya_m5- Takodje cist rad, bez pretjeranog natrpavanja, lijepo ovo sa svjetlima, pozadina, cisto. ;)


8.cico_mevle- nije losa ova ideja sa prosirenjem, da ti je bar samo boja bolja ispala, ova je prejaka, nerealna, ali nije lose. ;)
7.allroad- bolje i ovako malo promjena a da valja nego natrpati nesto sto nema veze. Drugi put samo jos spusti auto vise, neka boja lagana i bice bolje. :D
6.sandy_mo- ideja je dobra, ali realizacija je slaba, sorry ali tako je..
6.fast..tuning20-realizacija slaba
5.BoosT666-slabo brate..



Eto sad, napametova se ja svima, a ni ja nemam pojma. :lol:
Mislim bar da sam realno glasao, jer kritika i negativna i poziitivna dobro dodje!
Mislim da cu se i ja na iducem takmicenju pridruziti ako odaberete dobro auto, recimo nekog golfa tricu. :D

edit-zaboravio fasta.
 

Ryu

Član
ovo je zavrseno...

prijavite se na sljedeci challenge 4...
tema ce bit otvorena za koji sekund...

pobjednik bira sliku kako je ranije receno...
 

Ryu

Član
konacni score:

(glasovi od E55-AMG se broje jer forum nije radio sinoc)

1.Ryu = 95
2.cico_mevle = 84
3.sandy_mo = 77
4.fast..tuning20 = 76
5.faya_m5 = 74
6.allroad = 55
7.BoosT666 = 54

tijesna bitka,nadam se da ce sljedeci challenge vise ljudi poslati rad,da bude jos tjesnije ;)
 

Ryu

Član
fast..tuning20 je napisao(la):
mislis 2 mjesto:icon_biggrin:
sto da nije jbt :)

ako nisi vidio tabelu cini mi se da je cico drugi,brojali se glasovi od E55-AMG il ne brojali cico je drugi...

fast..tuning20 je napisao(la):
a cuj to zznao se rok za glasanje necu se igrat

llllllllllllloooooooooooooooolllllllllllllllllllll

znaci ako glasanje pocne danas,treba da traje 3 dana nije bitno dal ce server radit il ne...stranica se nije mogla otvorit sinoc,a ni jutros do ne znam kolko sati,il to samo meni,knoxvillu i trozicu nije radilo !?

i glasanje nije pocelo navece kad su postavljeni zadaci,nego se cekalo sutradan da cico posalje high res sliku (mada je opet malo prije toga pocelo)...

sve u svemu,regularno na kraju...ne znam kakva ti korist da je rez bio ovakav na kraju
1.Ryu = 85
2.cico_mevle = 76
3.sandy_mo = 71
3.fast..tuning20 = 71
...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top