prvo auto

prvo auto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Audi Coupe, 2.0, 1990.god, ujedno Audi Coupe je bio i prvo auto koje sam vozila uopće, samo je prvi bio 1.8, 1989.god. :icon_smile:
 
Buduci da ja imam vozacku oko mjesec dana, trenutno prvo moje auto je Golf 2, 1.6 benzin, takodjer stari ima i Peugeot 607 HDI kojeg cu i ja i on isto tek' na proljece voziti jer preko zime je uvijek garaziran....
 
Član
@pojedinci

Raja mislim da je ideja teme bila koje vam je bilo prvo LICNO auto, a ne tudje koje vozite :) ne omalovazam nikoga, samo govorim, jer prije godinu dana i ja bi cutao na ovu temu :)

Sto se mene tice, Fiat Croma, bila 2.5tdi, sada je 2.0 benzinac :D:D:D
 
Član
nemam svoje auto,prvo je bilo tatino jeep cherokee 4.0 136kw njam njam i na njemu sam ucio voziti prije polaganja i vozio ga 4-5 godina,kasnije ford explorer,on je moj al sad sam ga posudio tati,sad vozim maminog golfa
 
bjezi ba trizex,sta sad ne smijem ni napisati ukoliko vozim od stare auto,pa forum je majka mu stara,ne anketa neka,tu smo da pricamo i da se zajabavamo.

Eto ja nemam jos svoje LICNO auto,ali prvo na kojem sam se ucio je Pug 205 1.4 60 ks

i evo i slika

i309203_1.jpg


i309233_2.jpg


i moji prvi pokusaji "tuninga" :lol:

i309234_3.jpg


a sto se tice prvog vlastitog auta,ma nacekat cu se ja jos:icon_sad:
 
moeto prvo auto bese FICO, edno taka dobro i sportsko...eh,eh,eh, ke stavam i slika nekogas. inace toa bese odamna.......
 
Član
Moje prvo Auto je bio BMW E30 320i

PrvoAuto.jpg


i dan danas zalim za njim, ali u to vrijeme sam bio nezaposlen pa ga nisam mogao financirat a da sam bogdom ga na kladice stavio i da ceka bolja vremena :icon_cry: :icon_cry:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top