Prvi BH Tuning Magazin

Prvi BH Tuning Magazin

Član
Extra!
Svaka cast za ovo ... nadam se da ce da zazivi i da ce da bude profesionalno odradjivano, a ne kao neki postojeci magazini koji samo prepisuju tekstove, a i to om bas ne polazi za rukom ...

Samo mala DOBRONAMJERNA ispravka ... Na slici, medju walpaperima, gdje je Ervix kraj Focusa ... na majici mu je pogresno napisano "street stayle" ... trebalo bi "street style" ... i ne pise se "Db Drag" nego "dB drag". To su sitnice, ali bodu u oci,to se ne smije dozvoliti ...

Jos jednoim ... SRETNO u realizaciji.
 
Član
svaka cast na ovom !
i sretno u radu

i ne znam jel neko vec rekao , al ne da mi se citat sve postove ..
naslov igrice pise gIrd .. ne bi bilo dobro da tako izadje na kioske :D
 
Član
Momci sve najbolje i srecno u daljem radu, ovo je veliki poduhvat za BHT scenu samo napred i budite sve bolji i bolji, svaka cast :cool::cool::cool:
 
Član
mtopic je napisao(la):
Extra!
Svaka cast za ovo ... nadam se da ce da zazivi i da ce da bude profesionalno odradjivano, a ne kao neki postojeci magazini koji samo prepisuju tekstove, a i to om bas ne polazi za rukom ...

Samo mala DOBRONAMJERNA ispravka ... Na slici, medju walpaperima, gdje je Ervix kraj Focusa ... na majici mu je pogresno napisano "street stayle" ... trebalo bi "street style" ... i ne pise se "Db Drag" nego "dB drag". To su sitnice, ali bodu u oci,to se ne smije dozvoliti ...

Jos jednoim ... SRETNO u realizaciji.

hehehe znam to sam i ja vidio al sta mogu nisam mu ja pravio majicu:icon_smile: Jedino da izbrisem sliku...
 
Znao sam za ovo :cool::cool:

Al dobro cuvao tajnu,cak nisam iznosio to nigdje...Nit sam pitao Madzida :D

Svakaaa Casttt majstoree ovo nam treba....I polakooo too pobacajj i po nasim malim gradovima;)

I drzite se par profi fotografa za ovo!! A ne da svako fotografise..
 
mtopic je napisao(la):
Extra!
Svaka cast za ovo ... nadam se da ce da zazivi i da ce da bude profesionalno odradjivano, a ne kao neki postojeci magazini koji samo prepisuju tekstove, a i to om bas ne polazi za rukom ...

Samo mala DOBRONAMJERNA ispravka ... Na slici, medju walpaperima, gdje je Ervix kraj Focusa ... na majici mu je pogresno napisano "street stayle" ... trebalo bi "street style" ... i ne pise se "Db Drag" nego "dB drag". To su sitnice, ali bodu u oci,to se ne smije dozvoliti ...

Jos jednoim ... SRETNO u realizaciji.

et Mirso osramoti me :) u pitanju je greska u stampanju to jest poceo se svako bavit grafikom:icon_mad:

A za mog buraza Madzida sve najbolje i vec znas moje misljenje.
Puuuuuunnnnnnooooo srece u realizaciji projekta da istrajes kao i uvijek;)
RACUNAJ NA MENE:icon_biggrin:
 
Član
black_devil je napisao(la):
Znao sam za ovo :cool::cool:

Al dobro cuvao tajnu,cak nisam iznosio to nigdje...Nit sam pitao Madzida :D

Svakaaa Casttt majstoree ovo nam treba....I polakooo too pobacajj i po nasim malim gradovima;)

I drzite se par profi fotografa za ovo!! A ne da svako fotografise..

Hvala drug, inace odlicna ekipa se okupila prvenstveno sto znaju svoj posao a drugo sto istinski vole automobile tako da tu nema fule. Imali smo malih problema oko prvog broja jer startamo u jako nezgodno vrijeme sto se tice tuninga pola auta je rastavljeno, snijeg, hladno... Milion malih faktora je radilo protiv nas al eto nekako smo izgurali. U prvom broju i napominjem SAMO u prvom broju cemo biti prisiljeni da na nekim temama koristimo slike iz arhive vlasnika, sve ostalo su nase profi fotografije.
 
drago mi je sto je ovako nesto zazivilo kod nas. ne sumnjam da ce ovo biti dobar magazin!
Puno srece u poslu, da taj tiraz porast, i da se prosirite na inostranstvo ;)
 
Sto se tice mene uvjek sam spreman za akciju,za nas kraj ovamoo ;)
Al vjeruj mii najvece ce igrati fotografi i momci koji ce text sastavljati...Da nebude kao sto sam gledao u nekim casopisima, povecavaju nekee aute sa 300konja na 500konja itd..I onda se po forumu to ismijava itd..Sve polakoo samo naprijed..;)
 
Član
hocel bit brojevi telefona ovih finih teta :lol: svaka cast na projetku ako se moze pretplatit na ovo javi kad i na koji nacin da bar nesto korisno procitam :D mozda da stavite neku rubriku (ako vec niste) DIY nekih poslica koji se stalno ponavljaju osvjetljenje table itd itd kao neki guidebook. Ne sumnjam da ce ovo biti kvalitetan magazin.
 
Top