Prva Voznja I Odma Se Polomi

Prva Voznja I Odma Se Polomi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
oro ja njihu ... ja mu nebi dao ni kolica za bastu da vozi,...ma kakvi nebi mu dao da pricuva praznu kartonsku kutiju kamo li sta drugo :D:D
 
Član
ma cim mu se 5puta gasi ,motor je reko nisi ti za mene kupi sebi skuter hehe ili jos bolje biciklo ili romobil s njime se nemoras u krivinama naginjati zalosno jos nako ljepa cest milina voziti;)
 
Član
E ne kontam likove, pa auto tek kada uzmes pa ides ko puz, a motor da ne govorim, nije za njega ni skuter!:icon_mad:
 
Super Moderator
haha znao sam sta ce biti :lol::lol: jest da u onu krivinu mozes uletit koliko hoces jos sa ovim sportmax gumama kao sto su na ovom motoru uhh.. al eto sta ces popeo se junak da vozi...i sto neko rece ''oro ja njivu'' hahahaha
 
Član
gledaj ga sav se ukocio u krvini :lol: tako to bude kad se preskoce koraci ;) sigurno nikad nije ni sjeo na skuter vec odomah na opasnu masineriju ,dobro je prosao levat :D
 
Član
dule-p je napisao(la):
sobnibiciklye8.jpg


OVO, OVO!!!!! Pa i ako se sprca sa njega da mu ne bude nista.... a i da ne ode daleko!!!
Magarcina, popelo se na R6 pa misli to samo ide

najjaci :cool::lol:

Ja budala kako ge brzo podrobi, a mogli bi i te motocice malo cvrsce napravit da ne puca to bas tako :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top