prva kazna od kako vozim

prva kazna od kako vozim

Član
Druze, imam prijatelja koji radi u sudu, tj. sudija je, i slobodno se ti natezi sa njima, ne znam ko rece, ako nisu u pravu 90% nece ni da se pojave, to ti je ovde u Srbiji, a zakoni i nisu toliko razliciti kao ni oni koji ih sprovode... Sto se regitsracije tice, sto ne bi mogo da registrujes, niko nije dokazao da si kriv. Doduse ovde u Srbiji moj poznanik je ima situaciju da nije mogao da registruje jer se vodi kao svedok u nekom slucaju za koji niko ne zna, elem nemoj da mislis da je to neka velika stvar sto ides na sud, jos ako si u pravu, pa to su sanse jedan prema milion da te proglase krivim, i kakav detektor lazi, nemoj da se zamaras sa tim, nikako ne daj dozvolu ako nisi kriv a i pare za kaznu treba da das znaci ni u ludilu. Samo se posavetuj sa nekim advokatom da te uputi malo u to kako ide i resena stvar...
 

187

Član
ma brate sud i jbg sta ti Bog da, kako se "dogovrite"..

ja sam tako prije 15-tak dana zaustavio auto na 2 minute (sklonio sa ceste, nikom ne smeta) i izasao samo da vidim nesta na desnom tocku, auto ostalo normalno da radi.. ja krenem da sjednem u auto i vidim 2 drota prilaze meni i jedan mi mase rukom (nema lizala, nema prsluka, nema kape) znaci nista nema i mase mi rukom kaze saobracajnu i vozacku.. reko molim kaze saobracajnu i vozacku ma reko bjezi, i ja ode nisam im ni pokazao..

znam da bi me peglali posto mi je prednja tablica u autu ono na staklu stoji nije na karambolci i onda bi jos milion stvari neki nasli :icon_mad: , te se ja ispalim :icon_smile:

odma nazovem druga koji radi u sudu reko da vidim sta mi moze bit.. kaze nece ti nista doci kuci, a i ako dodje odes na sud sve kazes sta je i kako je mozes jedino dobiti 50KM sudskih troskova..

jos mi nista nije doslo, nadam se da nece :lol:
 
Top