pruzanje kablova od mp3 playera do gepeka golf2

pruzanje kablova od mp3 playera do gepeka golf2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Fap

Član
Pozz kao što naziv kaže radis e o tom problemu pružanja kablova do gepeka u golfu 2

kako kuda i gdje nabaviti kablove us a :)

unaprijed zahvalan
 
BHT Ovisnik
pruzis iza playera kroz instrument tablu pa onda ispod tepiha-skines lajsnu na pragu ispod vrata s unutrasnje strane(ima samo par sarafa) provuces sve ispod,zasarafis opet,a dalje ispod/pokraj zadnje klupe i eto ih u gepeku
 

Fap

Član
CoL3 je napisao(la):
pruzis iza playera kroz instrument tablu pa onda ispod tepiha-skines lajsnu na pragu ispod vrata s unutrasnje strane(ima samo par sarafa) provuces sve ispod,zasarafis opet,a dalje ispod/pokraj zadnje klupe i eto ih u gepeku

planirao sam to odprilike tako samo zelim cuti vase prijedloge

a gdje se ima kupit kabova i cjena ... :cool:
 
BHT Ovisnik
ovako ti je najjednostavnije,a kupiti imas u vecini trgovinama autodijelova ako vec nema trgovine za akustiku,znam da ima u OBI-u neki set,a inace je cijena od 30-ak km pa nadalje:icon_smile:
 
Član
Najbolje ti je iz playera,lijevo ici kroz kutiju osiguraca,ispod noga kraj lajsne na vratima(moras je snikui 2 sarafa),ispod zadnja(kraj)klupe i eto te u gepektu ;)..
Hoces li one moje kablove za 20KM?:icon_smile:
 

Fap

Član
Skrabo je napisao(la):
Najbolje ti je iz playera,lijevo ici kroz kutiju osiguraca,ispod noga kraj lajsne na vratima(moras je snikui 2 sarafa),ispod zadnja(kraj)klupe i eto te u gepektu ;)..
Hoces li one moje kablove za 20KM?:icon_smile:

vec sam provuko kablove sabro kablova sto imam ja xD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top