Provjeren vulkanizer HITNO!

Provjeren vulkanizer HITNO!

Član
dado307 je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
nasao sam broj hvala na usmjeravanju ;)

Sad zvao deltu 20km po gumi uzimaju znaci otpada , a zvao sam ferhatovica 9km po gumi sto je naravno ok samo se moram jos dokotrljati do njih i spura 27km samo naprijed



drug molim te mi reci gdje dodje ferhatovic? trebao bi i ja jednu vozilicu na spuru ;)



U Blazuju, na desnoj strani kad ides u smjeru Ilidza - Blazuj ( "autoputem" );)
 
Član
Brum Brum je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
nasao sam broj hvala na usmjeravanju ;)

Sad zvao deltu 20km po gumi uzimaju znaci otpada , a zvao sam ferhatovica 9km po gumi sto je naravno ok samo se moram jos dokotrljati do njih i spura 27km samo naprijed



drug molim te mi reci gdje dodje ferhatovic? trebao bi i ja jednu vozilicu na spuru ;)



U Blazuju, na desnoj strani kad ides u smjeru Ilidza - Blazuj ( "autoputem" );)





veliko hvala :cool: pozz
 
Evo da napisem i ovde , gume postavljene kod Ferhatovica , bez packe sve uradjeno al opet ja nebi bio ja da mi se sta ne zapetlja , fazon je sto nisu stavljali na tocak onu crnu tecnost sta li vec pa mi je jedna guma pustala na falcu , to sam morao odma da saniram i WRC su mi uzeli 20km za jedan tocak :icon_mad: evo sad kako je auto prenocilo mislim da je isto desava i sa zadnjom gumom tako da cu popizditi a radim ne mogu da odvucem na reklamaciju
 
Član
Neko je spomenuo vulkanizer Vuk u Lukavici,

- rokada guma (imam terenca pa mjenjam pozicije guma);
- zamjena 1 ventila;
- koristi moment kljuc za zavrtanje sarafa.

Naplatio mi je ukupno 10 KM.


Imao sam i ja scenu sa vulkanizerom na Vrbanji,

- balans 2 tocka 10 KM
- postavljanje ljetnih guma, skidanje zimskih (sve na svojim felgama) 2KM x 4 gume= 8 KM

Dvostruko naplacivanje, ukupno 18 KM.
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Evo da napisem i ovde , gume postavljene kod Ferhatovica , bez packe sve uradjeno al opet ja nebi bio ja da mi se sta ne zapetlja , fazon je sto nisu stavljali na tocak onu crnu tecnost sta li vec pa mi je jedna guma pustala na falcu , to sam morao odma da saniram i WRC su mi uzeli 20km za jedan tocak :icon_mad: evo sad kako je auto prenocilo mislim da je isto desava i sa zadnjom gumom tako da cu popizditi a radim ne mogu da odvucem na reklamaciju

"Crna tečnost" se stavlja samo ukoliko je guma "felšava", stara ili nesto trece pa pusta između gume i feluge...
Inace se stavlja "Bijela masa" vosak za prijanjanje gume i feluge...

Ferhatovića ne mijenjam nikako, o njima samo rijeci hvale i za balans i za montaze i za spuru...
 
Član
E aj ti sad znaj ja 20 puta bio sa prijateljima i sto sam ja mjenjao i svaki put stavili tu crnu tecnost, skoro sve na razlicitim servisima :icon_rolleyes::icon_rolleyes: Mislim nije tecnost nego ona crna smjesa u krutom stanju kao ono sto se cipele mazu. Sad je li to isto nezz
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Poslije drugog puta i malo brusenja je sve ispalo ok i naravno potrosenih 120km na vulkanizere

To je vjerovatno malo prasine od farbe :icon_question:
ne znam trebao si reklamirat odma dole kod njih jer iz iskustva znam da ne pustaju nista dok ne bude po PS-u...
 
Reklamirao i rekao mi da nije znao da na to treba da obrati paznju i 3 put mi naplatio , prvi put 40km , drugi put 20km da mi kao namaze i treci finalni opet 40 da sve skine i zbrusi i vrati
 
Član
Ako kome treba dobar vulakanizer u blizini Doboja za dvojicu mogu dat preporuke..
Perco kad se ulazi u Doboj iz pravca Hife posle mosta ima benzinska EM Vila prije nje ima praonica u sklopu nje je i vulkanizerr ima lik sve masine kontam da radi sve oko guma trapova i tih sranja...
Vulkanizer kod BS Integre u centru grada ljudi rade boli glava, u sklopu toga je i praonica auta...
Nisu skupi ni jedan ni drugi, nzm sad tacno kolko su im cijene jer sam se jebavo oko guma prije vise od pola godine....
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Reklamirao i rekao mi da nije znao da na to treba da obrati paznju i 3 put mi naplatio , prvi put 40km , drugi put 20km da mi kao namaze i treci finalni opet 40 da sve skine i zbrusi i vrati

Ovo prvi put si platio sebi, a drugi i treći ovima što ga reklamiraju po forumu.

Ja ne znam gdje se to još reklamacije plaćaju i to 2 puta :icon_eek: ali nije to samo do njih i ti si tu ispao(znaš već šta) što si im platio.

Također sam imao negativno iskustvo sa njima i vraćao se 2 puta da mi urade špuru jer posao nisu odradili kako treba.
Toliko o čuvenom servisu "Ferhatović"...
 
Mah vjeruj da je meni vise bilo sam do toga da mi se napravi jer sam svaki dan morao ici na pumpe da pusem gume vise mi se sve smucilo sve sam htio zapaliti , sto se tice spure mislim da i to nisu uradili jer kad polako stajem prema semaforu volan se sam zaokrece u jednu stranu a mislim da to bas i ne bi trebalo , sto se tice servisa on je boli glava samo sto su radnici malo bahati , treba Aldin da se vrati da to sve bude ok ovima izgleda samo da ispadne iz saka
 
tema malo stara..to sto se volan zaokrece u jednu stranu moze biti do selena, ostecen na onoj strani na koju se upravljac zaokrece..ili ti hvataju prije klijesta na toj strani..

jos malo pa cu ja nazad u BiH pa cemo imati jos jedan servis sa opremom samo za ovjes :) pozdrav raji sa BHT
 
Član
auuu koje deranje u ovoj temi :icon_rolleyes:

kod mog vulkanizera oko 50Km sve sa novim ventilima..

koliko sam felgi lakirao jos nikad mi nije nijednu ostetio.
a ako nesto trese ili nije kako treba covjek ce prevrnuti auto i radnju naopako dok ne rijesi i nista dodatno ne naplacuje.
pa cak i ako dođes nakon 10 dana da ti izduvava pored felge ili nesto takvo,nece naplatiti ako je do njega.
 
Top