Provjeren vulkanizer HITNO!

Provjeren vulkanizer HITNO!

Član
oj boze pa to je zesci bezobrazluk, pa stvarno nema smisla skontaj malo ljudi prodaju solidne felgice za 130-150km, a on za postavljanje i balansiranje uzme gotovo toliko... bgm zesca pljacka
 
pa zar nije logicno da odmah i balansira kad postavlja gumu, ja vala prvi put cujem da se to posebno placa, kad god sam postavljao gume ljudi su postavili gumu i odmah na balans masinu bez da me i pita, logicno je da ce je i balansirat i to sve bar kod nas bude 5km po gumi.
 
Član
Na Malti kod Vele pekare, stara kuca, na cosku ima vulkanizer, Dino, cijene normala, uvijek odradi kako treba, meni je uvijek uzimao 30 KM, za skidanje i vracanje guma sa balansiranjem, naravno mislim na sva cetiri tocka .
 
vidis brate da je narod gladan , hajde da je to jos neka radnja neg prcvarnik na cosku ulice niti prilaz ima dobar samo eto sto lagano stavlja pa kao pripazi felgu , bio mi je drag sad mi je drama omrzao , sutra cu da ga posjetim da vidim u cemu je fazon do sad sam mu ostavio 200km i doveo 10tak ljudi
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
vidis brate da je narod gladan , hajde da je to jos neka radnja neg prcvarnik na cosku ulice niti prilaz ima dobar samo eto sto lagano stavlja pa kao pripazi felgu , bio mi je drag sad mi je drama omrzao , sutra cu da ga posjetim da vidim u cemu je fazon do sad sam mu ostavio 200km i doveo 10tak ljudi

https://www.google.ba/search?hl=bs&client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US:eek:fficial&channel=np&sa=X&ei=N5p6T7CYNe_04QT9pe2HBA&ved=0CBYQBSgA&q=autoservis+ferhatovic&spell=1&biw=1920&bih=951
 
nasao sam broj hvala na usmjeravanju ;)

Sad zvao deltu 20km po gumi uzimaju znaci otpada , a zvao sam ferhatovica 9km po gumi sto je naravno ok samo se moram jos dokotrljati do njih i spura 27km samo naprijed
 
Član
Vidi sto je delta skupa :icon_eek: Znam da imaju masine prva klasa kao i Ferhatovic a puno ti je blize nego da ides dole zato sam preporucio Ma vozi kod Ferhatovica ;)
 
I ovo da čujem; ma kakvih 40KM a tek 80KM za stavljanje i balansiranje guma.

Kod nas u Zavidovićima sve to izađe 20KM, prije par dana stavio sam alu felge i naravno cijena 20KM
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
nasao sam broj hvala na usmjeravanju ;)

Sad zvao deltu 20km po gumi uzimaju znaci otpada , a zvao sam ferhatovica 9km po gumi sto je naravno ok samo se moram jos dokotrljati do njih i spura 27km samo naprijed



drug molim te mi reci gdje dodje ferhatovic? trebao bi i ja jednu vozilicu na spuru ;)
 
Top