Prosula se rakija na zadnje sjediste! -.-

Prosula se rakija na zadnje sjediste! -.-

Član
Eto sta mi se desilo... Naime vozio sam neku rakiju u autu na zadnjem sjedistu,i prosulo mi se po njemu :S nije puno ali evo vec 5ti dan kako auto smrdi na rakiju necuveno... policija me zaustavila,ja otvaram prozor a on sav nasmijan kaze "o momak pilo se pilo" :D reko kakvi pilo prosula se rakija po autu :D

Ugl treba mi savjet sta uciniti,kako oprati,izraciti,naspricati ili sta vec uraditi sa autom da se odklone ti neugodni mirisi :)

Par dana sam ostavljao auto otvoreno citav dan ali nista,malo se osjeti razlika ali neznato!
HELP!!! :icon_mad::icon_question::icon_question::icon_question:[/b]
 
Član
Pa da ono MIRISE NA RAKIJU :D Meni licno ne smeta ali vidim da bi moglo biti finih
problema sa murijom pa ono bolje to sto prije rijesiti :)

Mislio sam da postoji neki laksi nacin osim skidanja sjedista :/

A u isparenjima uzivam ALL DAY-ALL NIGT :D :cool::cool::123::123:
 
Član
i meni se isto desilo u Lupu. vozio flasu rakije do austrije, a flasa napukla oko cepa, i lagano 1/4 flase se prolila na zadnje sjediste. :icon_mad:

smrdi uzas!

Sta sam uradio:

1. 5L vruce vode, sto toplija to bolje + 1-2 velike kašike praška za veš = dobro izmješati
2. Natopiti Peškir u toj vodi, pa malo iscuriti da ne bude premokro
3. dobro s im peškirom istrljati sjedište KOMPLET, a ne samo po fleku, jer onda bude tu gdje si cistio cistije. logicno
4. sačekati 5-10min, i čistim i suhim peškirom istrljati
5. pustiti da se dooobro osuši

;)
 
Član
Zeran je napisao(la):
i meni se isto desilo u Lupu. vozio flasu rakije do austrije, a flasa napukla oko cepa, i lagano 1/4 flase se prolila na zadnje sjediste. :icon_mad:

smrdi uzas!

Sta sam uradio:

1. 5L vruce vode, sto toplija to bolje + 1-2 velike kašike praška za veš = dobro izmješati
2. Natopiti Peškir u toj vodi, pa malo iscuriti da ne bude premokro
3. dobro s im peškirom istrljati sjedište KOMPLET, a ne samo po fleku, jer onda bude tu gdje si cistio cistije. logicno
4. sačekati 5-10min, i čistim i suhim peškirom istrljati
5. pustiti da se dooobro osuši

;)

Hvala na savjetu,pokusacu to da uradim pa javim rezultate :))

meni su govorili kao "ma isparice taj alkohol polako nista ne brini" kad ono nema od tog nista :D
 
ispati se ja da nadjem pravi miris za auto, kojekakve gluposti kupovao, ni slutio nisam da cu ovako slucajno doci na dobru ideju! hvala ti, sutra rakiju po autu prosipam :D
sta ce ti pravit probleme, usmrdio se na alkohol, daju ti da pushesh balon on pokaze nulu i samo im se nasmijes "like a boss" :cool: pod uslovom da stvarno nisi pio :D
 
Član
kad te zaustavi policajac ti stucaj i zmicaj na jedno oko, a kad kaze da izađes duvati reci ''nemoj srati da imas smotanu'' :lol:
 
Član
nece tako lako ispariti. vremenom se jos "ucufta", pa smrdi jos gore. ja sam tako vozio 15-20 dana, i vise nisam mogao izdrzati...

Jbg ova Domaca ne isparava. Drugo su Vodke i kojekakve rakije iz Trg.Regala koje se prave od cistog alkohola i kojekakvih koncentrata,,,

pozz
 
Top