Prošao kroz crveno - radar ?

Prošao kroz crveno - radar ?

Član
Kolika je kazna za ovo ljudi, stiglo na firmu sad treba da pošalju moje podatke. U Sarajevu pojma nemam gdje, Traffic Star piše nešto. Znam da sam negdje prošao, zaspao za volanom i kad sam se trznuo vidio sam u retrovizoru da su ostali stali, ali ne sjećam se tačno, mutna mi slika. Traže sad nekog da predaju vozačku, jer im valjda trebam, ali kolika će kazna biti :icon_rolleyes:
 
Član
Sad se sjeti tetka mi je slikala kamera kod rtv doma prosao kroz crveno, mislim da mu je 100 KM doslo a to za zabranu nez
 
Član
100KM novcana kazna i mjesec dana oduzimanja vozacke je meni bilo, doslo mi da prijavim ko je vozio auto ja prijavio na staru ona slabo vozika tako da je njoj oduzeta vozacka a ja kaznu rijesio, doslo mi je bilo ako ne prijavis u roku 15 dana kazna i oduzimanje vozacke ide na osobu na kojoj je auto, tako da sam moro slati dopis da je ona vozila i njenju kopiju vozacke sad za firme neznam kako je ali ovako je za mene bilo
 
Član
Ja mislim da je meni doslo vise od 300 Km, kao da sam ubio nekoga, a ne prosao kroz crveno...
 
Član
xzone je napisao(la):
100KM novcana kazna i mjesec dana oduzimanja vozacke je meni bilo, doslo mi da prijavim ko je vozio auto ja prijavio na staru ona slabo vozika tako da je njoj oduzeta vozacka a ja kaznu rijesio, doslo mi je bilo ako ne prijavis u roku 15 dana kazna i oduzimanje vozacke ide na osobu na kojoj je auto, tako da sam moro slati dopis da je ona vozila i njenju kopiju vozacke sad za firme neznam kako je ali ovako je za mene bilo

Identično, isto to piše i na ovom papiru.
Hvala ljudi, nadat se da je 100, već sam ih previše nakupio. Ovo se više ne može izdržati, ko misli konkurisati na poslove distributera neka dobro razmisli. Od svakog drveta, bandere, znaka, bijelog auta, one sprave što geometri razmjeraju nešto, u svemu vidim policiju.
 
_vwfan_ je napisao(la):
xzone je napisao(la):
100KM novcana kazna i mjesec dana oduzimanja vozacke je meni bilo, doslo mi da prijavim ko je vozio auto ja prijavio na staru ona slabo vozika tako da je njoj oduzeta vozacka a ja kaznu rijesio, doslo mi je bilo ako ne prijavis u roku 15 dana kazna i oduzimanje vozacke ide na osobu na kojoj je auto, tako da sam moro slati dopis da je ona vozila i njenju kopiju vozacke sad za firme neznam kako je ali ovako je za mene bilo

Identično, isto to piše i na ovom papiru.
Hvala ljudi, nadat se da je 100, već sam ih previše nakupio. Ovo se više ne može izdržati, ko misli konkurisati na poslove distributera neka dobro razmisli. Od svakog drveta, bandere, znaka, bijelog auta, one sprave što geometri razmjeraju nešto, u svemu vidim policiju.
mi smo "najsigurnija država" policije na svakom koraku :D
znam taj osjećaj...
 
Član
drug pisi sudu dopis da ti vozacku neoduzmu a nek malo povecaju kaznu i to je to. napises im da ti egzistencija za zivot zavisi od toga i da se bavis poslom koji zahtjeva da imas vozacku i firma opecati da potvrdi tvoju izjavu i sudija naplati kaznu i da ti mozda nekog uslova
 
Član
100km mijesc dana vozacka oduzeta 2 kaznena boda i mozes ti pisati i zaliti se kome hoces nista od toga to ne pije vode jedino da nadjes nekog drugog i da je ko fol on vozio i da se njemu deponije vozacka .
 
Član
Mirsado je napisao(la):
100km mijesc dana vozacka oduzeta 2 kaznena boda i mozes ti pisati i zaliti se kome hoces nista od toga to ne pije vode jedino da nadjes nekog drugog i da je ko fol on vozio i da se njemu deponije vozacka .

jesil pokusao da pises pa znas? ja sam druze radio to tri puta i sve tri puta mi nisu oduzeli vozacku nijednom. napises da ti je potrebno za egzistenciju i da ne trazis da ti oproste kaznu ali da se preinaci u uslov.
 
Član
lauda_bc je napisao(la):
Mirsado je napisao(la):
100km mijesc dana vozacka oduzeta 2 kaznena boda i mozes ti pisati i zaliti se kome hoces nista od toga to ne pije vode jedino da nadjes nekog drugog i da je ko fol on vozio i da se njemu deponije vozacka .

jesil pokusao da pises pa znas? ja sam druze radio to tri puta i sve tri puta mi nisu oduzeli vozacku nijednom. napises da ti je potrebno za egzistenciju i da ne trazis da ti oproste kaznu ali da se preinaci u uslov.

Mozda kod Vas, kod nas u Sarajevu ne oprastaju sirotinji, jest da mi je inspektor rekao ako imam koga pa da na njega ide oduzimanje vozacke ali ostalo slabo samo mozes jos da izgubis i da platis jos i sudske troskove ? Pozdrav
 
Top