Pronađeno pet ukradenih automobila

Pronađeno pet ukradenih automobila

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
cjb-istocno-sarajevo.jpg


Pripadnici Centra javne bezbjednosti (CJB) Istočno Sarajevo i Policijske stanice na Sokocu pronašli su danas na lokalitetu Bijele Vode pet vozila, koja su prethodno otuđena u Kantonu Sarajevo.

Iz Ministarstva unutarnjih poslova (MUP) RS-a je saopćeno da je u toku uviđaj, a vrše se i ostale aktivnosti u cilju rasvjetljavanja krađe vozila.

Kriminalistička policija izuzma tragove i dokaze, koji će biti poslati na vještačenje.
 
Član
Ma znaju oni sve gdje je šta, ali ovdje garant nisu imali tala pa onda zavalili kriminalce
 
nadju oni nesto malo, sto ne stigne na rastavljanje
moj je komsija prije 5 god otisao u sarajevo golfom 4 i ukradu mu ga, i dan danas nista od auta nema, nikakvih tragova
 
Član
Mom ocu davno ukrali Golfa II, od dvojice idiota uhvatili jednog, ali auta nigdje...
Ovaj odrobijao 3-4 mjeseca i opet u akciju...

Takva nam drzava, sjebana...
 
Član
eh pa zato kupiš jugu i neće ni djeca blizu njega akamo li lopovi...
u mene su od starog klepili terrana i nestane im goriva na putu za Visoko, samo ga parkirali na parkingu, izvadili kas i pobjegli.
poslije ih ufate u nekom kafiću u Visokom, vidili ih ljudi kako trče kraj autoputa.
Neki jebeni amateri. a boga mi postalo je opasno imati golfa
 
Član
becke je napisao(la):
Mom ocu davno ukrali Golfa II, od dvojice idiota uhvatili jednog, ali auta nigdje...
Ovaj odrobijao 3-4 mjeseca i opet u akciju...

Takva nam drzava, sjebana...

i drotovi koji nista ne rade jos kazu plati kaznu, ako ne platis u roku 8 dana veca je za 20KM..... hebem ti drzavu i politiku, guzonje uzivaju a mi placamo.... sve do jednom.... meni se vec popelo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top