Promjena amortizera

Promjena amortizera

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imam na Fiat Stilu sportske amortizere pa mi je ponizak pa bih želio da ih zamjenim sa standardnim ,bi li pomoglo tj bi li značajno odigao auto i koliko koštaju uopšte
 
mirzona je napisao(la):
Imam na Fiat Stilu sportske amortizere pa mi je ponizak pa bih želio da ih zamjenim sa standardnim ,bi li pomoglo tj bi li značajno odigao auto i koliko koštaju uopšte

ma zamjenis glavu za glavu tako te nece nista kostati
 
Član
Da ne otvaram novu temu, imal neko savjeta/iskusta sa amortizerima na fabiji(2000.g.). Ono koja cijena, naravno sva cetiri, marka tip i to... Pretpostavljam da je bolje uzeti recimo neke monroe, bilstein, nego one preskupe orginale, tako mi je nabrzake rekao i mehanicar iz ovlastenog servisa...
 
Legend
mirzona je napisao(la):
Imam na Fiat Stilu sportske amortizere pa mi je ponizak pa bih želio da ih zamjenim sa standardnim ,bi li pomoglo tj bi li značajno odigao auto i koliko koštaju uopšte

moguce da klip/ulozak amortizera uopste nije nizi...manji od standardnog,mozda je samo niza opruga,pogledaj ako imas nekog da vozi normalnog stilo-a , ako je do opruge samo nju zamijenjis i vozis
 
Član
fabricko ogibljenje ce ti znacajno dici auto pokusaj naci njegove fabrcke opruge samo,amortizeri ti siguro netrebaju jer ti su ti vjerovatno fabrcki ako mislis sve to mjenjati izat ce te porilicno love....
 
Član
AldinShpura je napisao(la):
predpostavljam da su samo nize opruge u pitanju, a imam ja standardne

nadam se da je tako da nebi puno love izletio, a ako bude koliko su kod tebe standardne ako su na prodaju i jesu li nove ili polovne
 
Član
ne prodajem ja svoje a nove su ti oko 350KM ja mislim :icon_question: ako budes ti prodavo svoje te sporske javi mi mozda se dogovorimo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top