prokuhao motor

prokuhao motor

cera-fiero je napisao(la):
Moze biti da je i pukla glava negdje,a moze biti samo da je dihtung negdje progorio....................

rekao mi je to majstor al to moze vidjeti tek kad otvori motor... al kaze misli da nije pukla glava jer radi motor i danas sam ga opet vozio do njega naravno 1 km.... a necu ga vise voziti da ne ode nesto vise od ovoga...
 

16V

Član
vazda ta filozofiranja oko punta i temperature,najlakse je rec da je dihtung i uzet 120km...moj savjet ti je da ako vec gubi vodu (pola litre mjesecno nije nishta za punta, po vakom vremenu) da kupish onu tekicinu (ne prah) i naspesh u bocu,da ti to sve zachepi i pumpu i hladnjak ako vec pushta vodu.slobodno naspi nemoj shtedit . )
ako ti nabija temperaturu pri normalnoj voznji a ventilator se pali,onda otidji tom majstoru neka skine termostat i provozaj auto dan dva bez termostata,no sikiriki nece autu nishta bit po toplom vremenu,to je posao od 10 minuta...vjeruj mi da je u 99% sluchajeva termostat upitanju,a on ti je prichvshcen sa 2 sharafa.kod mene na desnoj strani motora.to mozesh uraditi i sam...

good luck
 
Top