prokleta duga svjetla

prokleta duga svjetla

Početnik
konto sam nedavno ovo napisati sto cu sada, ali rekoh hajde necu bezveze da pisem. ali nakon veceras hocu definitivno

vozim dugi niz godina jako puno i primjetim, sve vise i vise ljudi mi idu u susret i nece da gase duga svjetla, djaba mu blicat, on ga raspali i tako drzi. neznam u cemu je fora ali stvarno sve vise to primjetim, uvjek se je to desavalo ponekad ali sada sve vise i vise

takodjer i od nazad. nabije se iza mene, raspali duga, i zaboli ga briga. onda moram ili ubrzati da mu odmaknem (sto mi je ocajno posebno po mokrom i opet me nervira jer na momente mi udara u oci duga) ili da stanem pored ceste da me prodje

ima slucajeva, da jos pored toga upale i maglenke dole, da veselje bude vece :cool:

i zar bas nikad ne pomisli nitko da to mozda jako moze da smeta, ili zaborave.. nemam pojma

ali mi je pun ***** toga, stradase mi oci :icon_biggrin:
 
Administrator
ja cim vidim da mi neko ide u susret obavezno gasim, ili ako se priblizavam nekom takodjer ih gasim, jer koji ce mi klinac kad vozim iza nekog... ne volim kad meni smetaju duga, kad nece da ugase, zato i ja tako postujem... a kad vidim likove sa ksenonima koji nebo obasjavaju onda im namjerno upalim duga, a takodjer i kad neko ide meni u susret a ne gasi duga i njemu upalim pa nek se pusi ;)
 
I ja to mrzim i isto sam primjetio da je cesce i zato sad za duga svjetla koristim 4x100W sijalice, :D vjeruj svak gasi ako vec nije kad ja za uzvrat upalim svoja.. imao sam bixenon, to nesvijetli ni upola kao ovo u 4 fara.. :icon_biggrin:
 
Početnik
i ja sam isto primijetio u zadnje vrijeme...posebno jer su mi oci sjebane te mi sva svjetlost smeta, iako naocale stavim...cesto kontam da je to samo do mojih ociju, al jock, bezobrazan narod..
al ja takvima raspalim duga, oni svoja obore, al ja svoja ne...jos na Country-u ima dovoljno rasvjete naprijed :D
 
Član
ma brate kad je iza mene a upali duga prvo ga upozorim sa rukom prekrijem retrovizor pa upalim sva cetri ako ni to ne pomaze brate usporim tolko da me mora preteci a kad me pretekne upalim ja njemu 4x duga :D
 
Član
nema nista mrze :icon_mad: ako je iza mene upalim mu zadnju maglenku i blicam s njom :lol: i pomjerim glavu u stranu .a ako idu u susret hem su mi oborena karina zbog sociva iako sam stavio od plave od 100 w,upalim i ja duga al su mi slaba jes su sijalice od 50 w zute :icon_confused:
 
BHT Ovisnik
cim vidim svijetla u suprot gasim,mada sada svatko stavlja *ebeni xenon koji mi kopa zivce,bljesti u nebesa bez leća bez ista,jos nakace 8000k samo nek blješti:icon_mad:
par slucajeva tako iza mene kada upale prvo upalim maglenke nazad jer i one bodu u oci,oni nista,onda fino usporim,izbacim zmigavac da prođe pa onda iza njega raspalim kad su stoka
i mrzim i maglenke kada pale bez potrebe pa i kada idem iza nekoga,posao neki dan u neum i neki s cee'd -om maglenke upalio,vozim iza njega ali po noci jednostavno ubija u oci,ja pali duga-blicaj nista,kada sam ga prestigao jos mi duga pali:icon_mad::icon_mad: narod je stoka !:icon_twisted:
 
ovo sto si napisao svakodnevnica na nasim cestama, a po meni jedino rjesenje je nabiti jos 4 fara od keca gore naa krov, napraviti kakvu sinu, povezati sve i cekati da naidje takav gospodin, pa kad se napravi frajer i raspali duga, onda mu upaliti da vidi sta su duga........ fuj kakvih sve danas za volanom nema.....
 
Član
Vrlo česta pojava kod nas...to je samo jedan od simptoma širokog spektra saobraćajne nekulture kod nas...šta li je razlog tome kupljene vozačke ili jednostavno bezobrazluk nebitno je ali jedno je sigurno kad nas je iz dana u dan sve više idiota u saobraćaju!!!
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
ja cim vidim da mi neko ide u susret obavezno gasim, ili ako se priblizavam nekom takodjer ih gasim, jer koji ce mi klinac kad vozim iza nekog... ne volim kad meni smetaju duga, kad nece da ugase, zato i ja tako postujem... a kad vidim likove sa ksenonima koji nebo obasjavaju onda im namjerno upalim duga, a takodjer i kad neko ide meni u susret a ne gasi duga i njemu upalim pa nek se pusi ;)

isti sam ti ..kad vidim da je papak pa nece da ih gasi upalim ih i jaa...aa sto ce tice iza mene ko drzi dugaa usporim maximlano da je prisiljen da me prestigne ..;)
 
Administrator
to sve sto se desava je jedna velika nekultura i "frajerisanje" ... misli da je frajer ako popali sva svjetla da svijetli ko betlehem, a nije svjestan kako u ocima mnogih, osim kod onih kao sto su oni, ispada majmun, glupan i kreten...
mada sam siguran da ima i na forumu raje koja tako radi...
 
Član
svugdje je to ista stvar i ja x puta naletim na takve cobane koji nece da ugase duga i jos maglenke rade..neznam samo cemu one da se pale? izgleda preseravanje...

al odma cim vidim da nece da gasi dizem svjetla na 3 i palim jos i duga... a xenon bog dao ubi...
a kad je iza mene tako pustim ga da se priblizi upalim maglenku zadnju jer je stvarno jaka i po kocnici udarim..pa ako mu je cilj da se zabije u mene opusteno...i odma gase il obilaze
 
Početnik
darko13 je napisao(la):
Vrlo česta pojava kod nas...to je samo jedan od simptoma širokog spektra saobraćajne nekulture kod nas...šta li je razlog tome kupljene vozačke ili jednostavno bezobrazluk nebitno je ali jedno je sigurno kad nas je iz dana u dan sve više idiota u saobraćaju!!!



jos me nesto pizdi (i ugrozava)

debil stoji na cesti (cesto bez znaka zmigavca ili sva 4 upaljenja). posto on stoji, ja ga podjem obilaziti (jer ne znam koliko jos planirat stojati). i onda krenu uporedo samnom, uopce ne gleda da ga prelazim. nekoliko puta sam imao situaciju da mi auto ide iz suprotnog pravca a ja nemogu da se vratim u svoju traku
a oni krenu lezerno, kao da je sam na cesti. i ako mu se jos nesto kaze na to ili posalje neki znak, jos gleda kao sta ja hocu, u cem je problem :D
 
sve je to do kulture jarane..kolektivno, ovo sve ide u neku stvar..kako vrijeme prolazi sve veci divljaci su medju nama.. jbg
 
Top