Projekat VW mk1 - Komentari projekta

Projekat VW mk1 - Komentari projekta

Član
RE: Projekat VW mk1

_ebem li ga.. pokusacu preko photobucket-a, nisam odavno postao, zaboravio sam sifru :)


ILI SALJITE ZAHTJEVE NA FB :lol:
 
RE: Projekat VW mk1

Aha, dobro mu je legla ova samo je nekako izbacena ili mi se cini pored onog stapica pozadi :D, stavi mu sve 4 i spusti ga za finalni produkt :cool::cool:
 
Legend
RE: Projekat VW mk1

jako lijep golf , svaka cast ;)

felge , ma odlicno , eto kazes da planiras spustati..... jedino sto ja nebih mijesao carbon , i klasicni look golfa na koji si vec krenuo ,
sretno dalje u radovima druze ;)
 
Član
RE: Projekat VW mk1

Vidjen uzivo jednom prilikom u celincu , fino izgleda :) Al su mu gume nekako bile raspar :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Projekat VW mk1

meni bi bio ljepši štop kad bi razbio ovaj narandžasti dio u žmigavcu i stavio narandžastu sijalicu samo.. to su već radili neki sa foruma ;)
 
Član
RE: Projekat VW mk1

Fino si ga bgm poceo.... Sam nemoj uhvatit dalje ljepit karbon po njemu kecu to ne stoji...Nadji GTI duboko ralicu od keca..black smoked farove prednje maska bez znaka u zemlju i kuliraj :)
;) :123:
 
Član
RE: Projekat VW mk1

Boja odlicna, sta se to nesta rasirio naprijed :lol: Meni se svidja to sto si malo zatamnio i stavio tu foliju izmedju vrata na ram.. Kad ga spustis bit ce to sasvim drugi plavi golf ;)
 
RE: Projekat VW mk1

predobro odradjen kec ;) felgice bolje i spustit i eXtra :icon_smile:

ne svidja mi se jedino sto imas crni povez stakala i folije na stakima :icon_rolleyes:

nije mi to bas za ovakvog auta :icon_biggrin:
 
Član
RE: Projekat VW mk1

BoosT666 je napisao(la):
Fino si ga bgm poceo.... Sam nemoj uhvatit dalje ljepit karbon po njemu kecu to ne stoji...Nadji GTI duboko ralicu od keca..black smoked farove prednje maska bez znaka u zemlju i kuliraj :)


Necu necu, i ovo cu poslije poskidat ovu karbon foliju i folije sa sajbi, naravno dok se sjedista presvuku u eko kozu
:123:
 
Član




....mala promjena dobro dodje :))





Dzoni3 je napisao(la):
Vidjen uzivo jednom prilikom u celincu , fino izgleda :) Al su mu gume nekako bile raspar


ODGOVOR: "To sam mozda tada uzeo od kolege jednu 14-ku 8,5J pa ti se cinilo da je raspar"



Kako vam se cini mala tablica 30x8 cm ???


..ako nekom treba Samo se javite, odradicemo kolegama forumasima :)
 
Top