Projekat Ford Cougar KOMENTARI

Projekat Ford Cougar KOMENTARI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
I ja se sjecam auta sa trke u Sarajevu, bas je ostao zapamcen.

Mnogo posla i truda, no i krajnji rezultat je odlican... :cool:
 
Član
ovo kad ponovo izadje iz alenove garaze bit ce najbolje i najj*enije auto na cijelom balkanu sto se tice stylinga samo da on uzme gun i potjera sve musterije iz radnje i da stisne prdu mjesec dva da ono zavrsi :)
 
Član
nodiash je napisao(la):
wauuu stvarno detaljno uradjeno auto...steta sto nije vise u tvojim rukama...vidim da je puno truda bilo ulozeno...jest da je extremni tuning sto bas i negotivim al moze se reci samo respect za radove:cool:

meni su to much izduv-i i spojler. ne pashe mu
 
Početnik
brate auto ne da je za 10 nego za 12, samo ja bi skino ovaj sank sa gepeka po mom misljenju mu nestoji... i nabacio neke "bling bling" felge :) sve ostalo za 12 mame mi...
 
Ford je odlican!
sjecam se dobro ovog auta, rodjak je jedno vrijeme radio u cazinu i druzio se sa vama tada i pricao stalno o tom autu:cool:
 
Član
Predobar Ford,sjecam se kad je bio na SR u Sarajevu:)
Posebno mi se dopada ova crvena boja Kavasaki 201
 
Član
Vozo ga je alen ovakog po gradfu i nestao je i vidio sam u momka slike na sto izgleda, :( extrem tuning prosirio mu strane po pola metra eto abd zavrsit ce ga pa ce te vidjeti po meni ga je pokvario ovakav je preljep bio!
 

IGY

Član
odlcan projekat al bas
u ta doba imati lambo je bilo nesto, sad je vec pomalo isfuralo, svaka cast na autu
naravno isto tako vidzen u Sarajevu na SR
 
Član
Strašno urađen jedva čekam da vidim kakav će sada biti.Jedino mi se spojler na guzici nije sviđao a ostalo za 5 :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top