Project: riddle's Exit KOMENTARI

Project: riddle's Exit KOMENTARI

Član
odlican projekat, ljubitelj sam alfi drago mi je da je neko uzeo da radi jednu , ionako ih nema mnogo kod nas :cool:
redovno izvjestavaj s slikama , super boja ;)
 
Član
AnDel je napisao(la):
odlican projekat, ljubitelj sam alfi drago mi je da je neko uzeo da radi jednu , ionako ih nema mnogo kod nas :cool:
redovno izvjestavaj s slikama , super boja ;)


Boja je trebala biti ova koju sam naveo, ali ce ipak biti cista bijela metalic bez perle. Tacnije po kodu boja sa BMW-a X6.
 
BHT Ovisnik
vec i ovako mocna izgleda:icon_twisted::icon_twisted:
svaka cast na podhvatu,zelim ti puo srece,a vjerujem da ce biti predobra,samo pisi i slikaj :cool:
 
sve super,bas me interesuje kako ce se taj kit ponasat na karambolci do sljedeceg ljeta...samo nemoj felge komplet ofarbat u crno i bit ce odlicna :D

kako bi bez koza sjela na tu bijelu boju :icon_smile:
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
sve super,bas me interesuje kako ce se taj kit ponasat na karambolci do sljedeceg ljeta...samo nemoj felge komplet ofarbat u crno i bit ce odlicna :D

kako bi bez koza sjela na tu bijelu boju :icon_smile:

Felge nece biti crne, to definitivno, a i da hoce - sve je stvar ukusa. A nije ovo prvo auto koje vozim sa zatvorenim lajsnama, sve je do toga kako se uradi, cime se uradi i kako se ponasa prema tome.
 
Član
Po meni,takvo auto nije za ajkula i slicno...
Izgleda smjesno,i dzibersko...bez ljutnje,prije bih isao na nesto manje upadljivo.
 
Član
Nemrin je napisao(la):
Po meni,takvo auto nije za ajkula i slicno...
Izgleda smjesno,i dzibersko...bez ljutnje,prije bih isao na nesto manje upadljivo.

Pa ni meni se nije svidjalo, tako da to nije ni uradjeno, kako sam vec i rekao :)
 
Član
ajkula :lol: :icon_rolleyes:
dobro da ga nisi poslusao...samo elegantno i neupadljivo...neka diskretna qv naljepnica ako vec moras ok, samo nista veliko i sto odskace od brenda ;)
 
Mislim da ti je bolja opcija bila da odneses plasticaru karambolke da ti to ufati fino plastikom ovaj kit ce 100% kad tad puci previse ga je , bilo bi i manje posla i manje pripreme kad bi to plasticar zalio
 
Član
ovaj sto ti je preporucio te ajkule definitivno treba psihijatru da ide,, cuj ajkula da iskace iz blatobrana, pa nije to brodica bog te vidio
dobro ga nisi poslusao;)
 
Top