Project Pioneer

Project Pioneer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eto ti budi presretan i dalje,al ja opet kazem da ja ovo ne bi u gepek,nema pare,nesto slicno mozda i bi,da se pripremam za neko takmicenje inekako,ali zbog kuliranja,ili ociju nikkad,al bas nikad,,tako da...:123::123:
 
Član
Činenjica je da kod nas ima 70x bolje uradjenih gepeka, prema tome za mene je ovo bez imalo ukusa...
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
Činenjica je da kod nas ima 70x bolje uradjenih gepeka, prema tome za mene je ovo bez imalo ukusa...

eto vam ga sad ... :icon_twisted:

kako bekir kaze znajte da je tako ... mislim pogledajte mu samo potpis i sve vam je jasno :cool: ...
 
Ako je najjglasniji ne mora znaciti da ima oko za sve , ne omalozavam nicije misljenje al mislim da je ovo fino uradjeno i mislim da vecina vas socijalaca samo ovda supljirate i vodite politiku ako nesto ne mogu imati to ne valja , pricajte sta hocete svi bi vi ovo volili imati u autu , tako rispekt za momke koji su ovo radili i najvise mi se svidja naravno sto su sami radili i pokazali nama ostalima kako to vec izgleda , dobar prospekat za ljude koji posjeduju ovo auto sta sve mogu od gepeka napraviti , i da playstation i ekran sigurno nisu tu radi dB-a ;)
 
Početnik
Little Dragon je napisao(la):
Ako je najjglasniji ne mora znaciti da ima oko za sve , ne omalozavam nicije misljenje al mislim da je ovo fino uradjeno i mislim da vecina vas socijalaca samo ovda supljirate i vodite politiku ako nesto ne mogu imati to ne valja , pricajte sta hocete svi bi vi ovo volili imati u autu , tako rispekt za momke koji su ovo radili i najvise mi se svidja naravno sto su sami radili i pokazali nama ostalima kako to vec izgleda , dobar prospekat za ljude koji posjeduju ovo auto sta sve mogu od gepeka napraviti , i da playstation i ekran sigurno nisu tu radi dB-a ;)

potpis za ovo ... ... da mi je samo ono jedno pojacalo i jedan sub bio bih zadovoljan:icon_smile:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ako je najjglasniji ne mora znaciti da ima oko za sve , ne omalozavam nicije misljenje al mislim da je ovo fino uradjeno i mislim da vecina vas socijalaca samo ovda supljirate i vodite politiku ako nesto ne mogu imati to ne valja , pricajte sta hocete svi bi vi ovo volili imati u autu , tako rispekt za momke koji su ovo radili i najvise mi se svidja naravno sto su sami radili i pokazali nama ostalima kako to vec izgleda , dobar prospekat za ljude koji posjeduju ovo auto sta sve mogu od gepeka napraviti , i da playstation i ekran sigurno nisu tu radi dB-a ;)

evo ja cu prvi rec da ovo nebi volio imat u autu ... po meni je ovo cisti krkanluk i preseravanje, e sad to sto si ti krkan i preserator pa ti se svidja to je do tebe i tvog ukusa, ja imam svoje misljenje i svoj ukus i ja sam reko da je ovo po meni smece i ako ti i drugi slicni tebi necete prihvatit moje misljenje ko vas j*e necu ni ja prihvatit vase ... ja znam sta se meni svidja, ja znam kolko je ovo glupo sto je ovaj lik uradio, to sto ti neznas je tvoj problem, gledano cisto sa estetskog gledista, ok je i protiv tog ama bas nijednom nista nisam reko, ali gledano zvucno, ovo je k* ziva i necu ni u kom slucaju podrzavat nesto takvo ... na kraju krajeva pitaj bilo koga ko se vrti oko muzike kolko je do opreme a kolko do ugradnje iste, mozda ti tad neke stvari budu jasnije ...


sandi_azra je napisao(la):
potpis za ovo ... ... da mi je samo ono jedno pojacalo i jedan sub bio bih zadovoljan:icon_smile:

uz jedno ovakvo pojacalo i jedan ovakav sub (sto je oko 1000+€) moras imat j*eno dobar akku (recimo PC4000 koji je polovan cca 300€) onda naravno kablovi moraju bit na nivou (racunaj bar 200-300€) naravno tu isto moramo dodat i bolje punjenje za akku e tu se vec da zakinut koji dinar, ali vec ako se radi kako treba, zasto tu pravit pederluke, a dobar aftermarket punjac kosta sigurno nekih cca 300-500€ ... tako da kad sve to saberes i oduzmes, da bi ovo imo u autu i pogonio kako treba, trebas dat (nagrubo) oko 4000km, a to niko pametan uradio nebi (u te 4k km nije uracunata cjena playera, zvucnika i pojacala za iste) ...

i jos da dodam da jedno prs-5000d pojacalo nema ni blizu dovoljno snage da goni jedan ovaj woofer tako da bi to kako god da okrenes na kraju bila bacena para ...

i moram jos ovo napisat, za cojka koji je dao bruku para za opremu, definitivno je sve usro sa ovakvom ugradnjom ... malo mozgajte ljudi, zar bi vi sebi dozvolili da vam cca 3-4 hiljade € vrijedna oprema sjedi u ovakvom gepeku? ...
 
Početnik
eddo je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Ako je najjglasniji ne mora znaciti da ima oko za sve , ne omalozavam nicije misljenje al mislim da je ovo fino uradjeno i mislim da vecina vas socijalaca samo ovda supljirate i vodite politiku ako nesto ne mogu imati to ne valja , pricajte sta hocete svi bi vi ovo volili imati u autu , tako rispekt za momke koji su ovo radili i najvise mi se svidja naravno sto su sami radili i pokazali nama ostalima kako to vec izgleda , dobar prospekat za ljude koji posjeduju ovo auto sta sve mogu od gepeka napraviti , i da playstation i ekran sigurno nisu tu radi dB-a ;)

evo ja cu prvi rec da ovo nebi volio imat u autu ... po meni je ovo cisti krkanluk i preseravanje, e sad to sto si ti krkan i preserator pa ti se svidja to je do tebe i tvog ukusa, ja imam svoje misljenje i svoj ukus i ja sam reko da je ovo po meni smece i ako ti i drugi slicni tebi necete prihvatit moje misljenje ko vas j*e necu ni ja prihvatit vase ... ja znam sta se meni svidja, ja znam kolko je ovo glupo sto je ovaj lik uradio, to sto ti neznas je tvoj problem, gledano cisto sa estetskog gledista, ok je i protiv tog ama bas nijednom nista nisam reko, ali gledano zvucno, ovo je k* ziva i necu ni u kom slucaju podrzavat nesto takvo ... na kraju krajeva pitaj bilo koga ko se vrti oko muzike kolko je do opreme a kolko do ugradnje iste, mozda ti tad neke stvari budu jasnije ...


sandi_azra je napisao(la):
potpis za ovo ... ... da mi je samo ono jedno pojacalo i jedan sub bio bih zadovoljan:icon_smile:

uz jedno ovakvo pojacalo i jedan ovakav sub (sto je oko 1000+€) moras imat j*eno dobar akku (recimo PC4000 koji je polovan cca 300€) onda naravno kablovi moraju bit na nivou (racunaj bar 200-300€) naravno tu isto moramo dodat i bolje punjenje za akku e tu se vec da zakinut koji dinar, ali vec ako se radi kako treba, zasto tu pravit pederluke, a dobar aftermarket punjac kosta sigurno nekih cca 300-500€ ... tako da kad sve to saberes i oduzmes, da bi ovo imo u autu i pogonio kako treba, trebas dat (nagrubo) oko 4000km, a to niko pametan uradio nebi (u te 4k km nije uracunata cjena playera, zvucnika i pojacala za iste) ...

i jos da dodam da jedno prs-5000d pojacalo nema ni blizu dovoljno snage da goni jedan ovaj woofer tako da bi to kako god da okrenes na kraju bila bacena para ...

i moram jos ovo napisat, za cojka koji je dao bruku para za opremu, definitivno je sve usro sa ovakvom ugradnjom ... malo mozgajte ljudi, zar bi vi sebi dozvolili da vam cca 3-4 hiljade € vrijedna oprema sjedi u ovakvom gepeku? ...



pa vidis da to njemu nije bitno da iskorisi tu snagu .. htjeo je da mu gepek izgleda bogato ... njemu nije zao ti hiljda vjeruj mi .. a meni bi bilo zao .. znam ja sve sta treba za ove subove ... i kolko para ... al covjek fura sminkicu a ne brppppp.... ... ja bi gledo i da je brpppp i da je sminkica ... i normalna stvar da nebi stavio u ovo auto ... prije bi u fiata una izvadio zadnja sjedista i napravio kutiju od 300 litara za ova dva bubala i dobro idem na db drag .. a on je to stavio u onu tojoticu i ide na styling .. boli njega k* hocel ono uopste i radit ...s samo da je lijepo na oci ... i zamene je kreten ovaj lik ... al staces kad to covjek hoce .:lol::cool:nemoj se nervirat eddo .. ti kad budes imo ove zvucnike .. ti napravi kako ti mslis i stavi ovde pacemo komentirat tvoj rad .. ja vjerujem da bi solidno izgledalo al da bi zato 10 puta bolje zvucalo ;)
 
Član
c c c.:lol::lol::lol:
Sta hocete vi j*ote sad niko drugi ne smije imati show izvedbu u gepeku ako se vama ne svidja?!?!?
Decko je stavio i dva KONDENZATORA (eddo tvoj covjek ;);)) i kud dalje!!!
 
Član
Ne kontam sto ismijejete necij trud i rad kao sto covjek rece ako mu je bitan izgled onda i ne planira do maximuma da iskoristi opremu,mada se i sto se tice izgleda moglo ovo jos ljepse uraditi ...

Eddo stavi i ti malo onu svoju SPL prvu kutiju :lol: skontat ce i ovaj valjda vremenom gdje je napravio propust pa to sredit ;)

Uglavnom bitno je da se radi ....:icon_smile:
 

IGY

Član
fakat vas ne kontam
ok
nje najbolje
nije najglasnije
ali sve komentarisu ljudi koji nisu nikad nesto slicno napravili
koliko je od vas se usudilo ovo uraditi u gepeku, ko je od vas se igrao sa smolom, fiberisanjem
 
Član
Ma ja ovo stvarno ne kontam vise, sve neki tastatura znalci i experti a sve iz sezone u sezonu sve nesto ih nema te ispalo Q iz tastature te ne radi CAPS LOCK ;)
 
Legend
IGY je napisao(la):
fakat vas ne kontam
ok
nje najbolje
nije najglasnije
ali sve komentarisu ljudi koji nisu nikad nesto slicno napravili
koliko je od vas se usudilo ovo uraditi u gepeku, ko je od vas se igrao sa smolom, fiberisanjem

potpis ko kuca....
 
Član
joj davore kako si smjesaaaaan :lol: ... igy mozel pitanje :icon_smile: ... sta ti mislis ko je vise potrosio poliestera ... TI na svoje panele ... il ovaj u tojoti na ovu ravnu plocu sto je napravio da pokrije svo smece ispod? ... i de vec ako je tolko bitan taj styling zbog kojeg su svi navalili, a eto igy je samoprozvani majstor iskustva, de mi reci na skali od 1-10 koju ocjenu po tebi ovaj gepek zasluzuje ... obrati dobro paznju na detalje ... ja jesam ...

zamolio bi da prestanete me prozivat svaki put kad se ne slazem sa vama, ja imam svoje razloge zasto mi se ovo ne svidja, vi imate svoje zasto vam se svidja, jedina razlika je sto ja vas ne prozivam a vi se sturiste pokusavate prozivat ... cinjenica je kad je eddo radio nesto sa muzikom vi ste svi gledali kroz monitore i vikali mama mama sta to onaj cikica radi ... i adi, evo mali video da vidis sta je ona moja "SPL" kutija meni uradila:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/QjUYNCfxY8k&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/QjUYNCfxY8k&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>


BEKIRE NO DISRESPECT !!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top