Program

Program

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ej zna li neko neki program na kojem se mogu praviti auta.
Ako neko zna nek napise link gdje da ga download
 
Član
Tuning Car Studio v2.0.0.28

Link: http://rapidshare.com/files/146197941/CW-tuning_car_studio-STEVE357.rar

Minimal system requirements:

* Windows 98, 2000, Me or XP operating systems
* Pentium III 1GHz or faster processor 256 MB RAM
* GeForce 2 or compatible video card
* 500 MB HDD space


Uživaj.;)
 
Član
imam i ja taj program i super je ali ima li ikakav da se moze praviti auto jos vise od ovog znas ono da mozes svjetla mjenjati i body kit znas tako nesto ako ima
 
Član
cipiripi je napisao(la):
imam i ja taj program i super je ali ima li ikakav da se moze praviti auto jos vise od ovog znas ono da mozes svjetla mjenjati i body kit znas tako nesto ako ima

Ako želiš raditi sitnice na automobilima, onda mislim da je Photoshop najbolji...
 
Član
aa na photoshop se nemogu mjenjati svjetla i body kit ako hoces da znas.
Ja trazim program gdje to mogu mjenjati
 
Član
ev prilike ko je zainteresovan da se prepire, meni se mrsko prepirati tako da cu dati LAŽAN odgovor: "nije moguce zamjeniti svjetla u PS CS3..." :lol::lol::lol:
 
Član
pa dragi cipiripi mogu se zamjeniti i u windows paintu ako znas da radis sa njim a u ps cak mozes i tekst rotirati koji napises ;)
 
Član
mogu se zamjeniti ako imas druge ali ima li program na kojima imaju farovi pa da mozes izabrati i body kit da ima da se moze izabrati ono da bas tuniras auto
 
Početnik
e jarane vo ti jedan od prvi mojih radova na PS -u ...pa ti razmisli ..blage nisam imo o tim a ipak sam ga tjuniro..
bdjdxc.jpg


e vo kad imas godine iskustva i prakse kako to izgleda...
dr5kki.jpg


ni manje ni vise sve je radjeno u photoshopu cs3 cs4 7.ca 8-ca ..nema veze sve su iste..mala je razlika ..:cool::cool:

evo sta se da napravit za 5 minuta..malo sam zurio jebiga nije kako treba al uglavnom da vidis sta se moze za 5 min uradit..a kamoli kad radis jedno auto 2-7 dana..
vdfksy.jpg
 
Početnik
to se nefarba ..to je monochrom ...znaci selektujes povrsinu prvao..kao npr..ovu stopku ..i onda ides image>adjusment> chanel mixer ..i onda tu imas na dnu kockicu monochrom i kliknes na nju..ma evo ti tut da ti nepricam

bh0k2a.jpg


:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top