Program za pravljenje muzz

Program za pravljenje muzz

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ajde da mi neko da ime ili link a skinem neki program za pravljenje muzz ali da je sto jednostavniji ,imo sam prije neki program ali nezz ima kad se otvori oodma si imo opciju da ubacujes bass i ostale zae**cije pa ko zna da kaze hvala :icon_smile:
 
Član
ne bavim se time,al ako hoces pravit muziku "od nule" onda fruity loops,nisam koristio,par puta otvorio da vidim kakav je
ako hoces radit remixe onda traktor dj (mozda je tractor,nisam siguran)
nadam se da nisam lupio nista,ja sam koristio trak(c)tor DJ i program je jednostavam,za pola sata skontas vecinu opcija koje su ti potrebne
takodjer,imas i cool edit,nije ni on los;)
nadam se da sam ti bar malo pomogao;);)
 
Član
bilosto je napisao(la):
edoze je napisao(la):
...imas i cool edit,nije ni on los;)
ja sam cool edit koristila za radijsku montazu... lagan za osnovno koristenje, mada ima brdo opcija...

ma ja ga koristio da sebi pravim isjecke pjesama za mobitel,ono,da mi zvoni refren neke pjesme...prelagan,al kad malo obratis paznju,mogucnosti su ogromne...jos sam ja radio na nekoj staroj verziji,daaaaavno izasla;)
 
Član
ee hvala svima na pomoci mada sad neznam koji da skinem imam FL Studio 5 i nesvida mi se htio bi nesto jednostavnije da moga da na neku pjesmu ubacim vise bass a i slicno .. :icon_question::icon_smile:
 
Član
hehe pošto sam ja radio na radio stanici desetak godina preporučujem ti Sound forge sad imaš mislim edition 7 a i cool edit nije loš, iskreno ja sam snimao u oba nekako mi nešto odgovaralo od jednog a nešto od drugog pozz ;)
 
Fruity Loops (FL Studio) je produkcijski alat, znaci za ljudi koji imaju vec muzicko znanje, za pocetnika koji se zeli vise zafrkavati njega ti ne preporucujem... Stvari koje imas gotove, sve teksture, bass, lead, pad bla bla bla i samo ih slazes kako ti se svidja, onda ti preporucujem Ejay, e sad imas razlicitih, hip-hop, dance itd.. Pogledaj po torrentima koji ti vise odgovara, a za demo mozes ovdje pogledat http://www.ejay.com/
 
Član
ma imali da se skine jer ovako mi nesto bas odgovara treba :D Ako ko nade da mi da link hvala:icon_biggrin:[/align]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top