Program za merenje ubrzanja preko gps-a

Program za merenje ubrzanja preko gps-a

Član
VR6Boki je napisao(la):
funky je napisao(la):
RaceChrono™ is a GPS based lap timing software for S60 and Windows Mobile smart phones. It can be used for almost all types of racing and outdoor sport. RaceChrono has rich lap analyzing features suited especially for motor sports, making it a great alternative to traditional car, karting and motorcycle lap timers.

http://www.racechrono.com/

;)

Ovaj je najbolji, bilo je vec par tema o tome, tamo sam detaljnije pisao. Jednostavan program za koristenje i mozes staviti koju god hoces postavku, sta hoces da mjeris, krug, ubrzanje, il samo da imas "log" puta i sl. Samo nece ti biti bas precizno mjerenje sa tim internim GPS-om, spor je, pa je velika mogucnost greske. Ja imam brzi GPS i s njim je dosta precizan, ima gresku do 0,2s, testirao sam ga i na par SR402 trka i usporedio vremena sa zvanicnim semaforom i dobro radi :icon_biggrin: Ak ti velike greske izbacuje, to je do loseg GPS-a il slabog signala. Sto se tice Iphonea, imate Dynolicious, samo on ne mjeri putem GPS-a, nego G senzora.

Instalirao, posle idem da isprobam;)
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
totalno neprecizni programi

pogresna tema xD
cuj pogresna tema :D
velim za te programe koji mjere preko gpsova koji se ugradjuju u mobitele,em spor mobitel em programi losi,ono sto valja mora se platiti.isprobao i na symbianima i na iphone,al ev probacu ovo sto rece boki za ajfon,mada sam koristio slican neki al et vidicemo.
 
Član
Race Hrono je lep program po funkcijama, ali kod mene radi totalno neprecizno, 3 puta sam merio i ni jednom ispod 20 sek 402m, i onda 4. put 18.1, jao rezultata :lol: A 0-100 mi tek na 125 ucita da je 100, a kad ukljucim klasican gps kad idem 103-105 mi pokazuje 100...nigde veze
 
Top