prodimio odjednom

prodimio odjednom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ako je prvo suknuo bjeli dim,moglo bi cak biti i do vode,zna se desiti da pukne blok,ipak su to bili veliki obrtaji u konstantnom vremenu,a plavi dim je zacinio sa karikama.Sve u svemu ti motor moras otvoriti,a sta je u njemu,vidjetcemo.
 
Član
G_T_I je napisao(la):
Ne vjerujem da taj motor moze trecom 130 km/h , ako si to uspio i tako ga drzao zato je i riknuo, kako kazes imas priliku da kupis motor kakav hoces onda uzmi 1.3i ,jaci je za nekih 10-ak konja ide dosta bolje, a normalne voznje manje trosi i uzmi ga u kompletu sa mjenjacem 5 brzina
ne nije moguce hahaha ako znas bio je ovdje golf prodavo se vrveni 1.3 karbas e on je mogao drugom 120km/h a promjenio je za 3 godine 15 motora od 90 do 92 godine iz golfa dvice ati sto kazes kada dovuces iz inostransta motor nedas ga ispod 300KM a 50eura golf dvica 92 godiste extra stanje
moja preporuka uzmi si 1.8 neki motor netrosi puno manje trosi nego 1.3 ili uzmi 16v pa onda nema sanse da ga zaribas
 
Član
Murinho je napisao(la):
G_T_I je napisao(la):
Ne vjerujem da taj motor moze trecom 130 km/h , ako si to uspio i tako ga drzao zato je i riknuo, kako kazes imas priliku da kupis motor kakav hoces onda uzmi 1.3i ,jaci je za nekih 10-ak konja ide dosta bolje, a normalne voznje manje trosi i uzmi ga u kompletu sa mjenjacem 5 brzina
ne nije moguce hahaha ako znas bio je ovdje golf prodavo se vrveni 1.3 karbas e on je mogao drugom 120km/h a promjenio je za 3 godine 15 motora od 90 do 92 godine iz golfa dvice ati sto kazes kada dovuces iz inostransta motor nedas ga ispod 300KM a 50eura golf dvica 92 godiste extra stanje
moja preporuka uzmi si 1.8 neki motor netrosi puno manje trosi nego 1.3 ili uzmi 16v pa onda nema sanse da ga zaribas

Kog mene u jarana dvica 83godina... 1.6i motor od 75hp, drugom preko 120 ide... perfektno radi i sl... sad koliko će mu to izdržat sve, pitanje je... jer mu on dušu vadi stalno do nekih brzina od 150... preko slabo kad ima prilike da ga vozi...
 
Član
Ja sam imao Yugo 65 1.3 48 kw pa je cetvrtom isao 150,petu nisam ni saltao posto su gume bile 145/80R13 da ne zavrsim u kanalu a kada je bio spusten isao je preko 180.Sve fabrika.
 
kvar rješen auto je sada opet ok nedimi ni ništa....prvo smo izmjerili kompresiju koja je ok pokazuje predobro...daljnjim pregledom smo skontali da je do goriva smjese u karburatoru itd uglavnom svijeće su bile masne totalno promjenili smo ulje filtere svijeće i nasuo novo gorivo sada je sve ok auto ide kao i prije a najbitnije nedimi ni plavo ni bijelo već bezbojno lp može lock
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top