Procjena dijela - Far za Ford Taunus 17M p3 1964

Procjena dijela - Far za Ford Taunus 17M p3 1964

Administrator
Dakle imam za prodaju far od forda taunusa 1964 godište.

Znate li slučajno koliko bi mogao uzeti za njega?

Neki prijedlozi:icon_confused:

 
Član
RE: Procjena dijela - Far za Ford Taunus 1964

koja je fabricka oznaka tog modela auta?/
Mozda ti onda pomognem:icon_question:
 
Član
RE: Procjena dijela - Far za Ford Taunus 1964

Ne mogu da pomognem:icon_sad:
Nasao sam cijene samo nekih dijelova mehanike..
Cuvaj ti to, zatrebace nekom pa da prodas po dobroj cijeni;)
 
Administrator
Pa čovjek me pitao koliko košta, pa reko prvo da se informišem, da ne kažem malo, jer je tome skoro 50 godina :)


Hvala ti u svakom slučaju.;)


Informacija se traži i dalje.

Ima li neko na nekom oldtimer forumu da pita:icon_question:
 
Član
Ma bubni braco, svi bubaju. Jednom sam tražio far za stari Audi coupe. Bio je 150 km iako i nije u pitanju neki ekstremni raritet. Cifra oko 250 km bi po meni bila realna;)
 
Administrator
Ja sam kontao bubnut jedno 150 eura pa šta bude... Koliko god da kažem, našem čovjeku je puno:lol:
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Ja sam kontao bubnut jedno 150 eura pa šta bude... Koliko god da kažem, našem čovjeku je puno:lol:

Neces pogrijesiti.!
Kazi cifru... kasnije moze samo kostati vise...
;)
Nasem covjeku da kazes evo ti dzabe on bi rekao ... a mozes mi ikako donijeti ti na kucnu adresu??
 
ja sam na piku gledao kompletnog taunusa iz 61 godine,htio da ga sebi uzmem,za 2000KM...mozes uzeti 100KM ali sve zavisi od musterije...u tvom slucaju najbolje ti je napisati po dogovoru i onda ga koristiti ko asa u rukavu da mijenjas s nekim na pik-u...hehehe
 
Član
Pogledaš cijenu na ebay-u i otprilike taj iznos staviš i ovdje...sad da ćeš zavaliti nekoga za neke velike pare - nećeš, slabo je ko neupućen u cijene, a da se istovremeno bavi oldtimerima...
 
Administrator
Kenno je napisao(la):
Pogledaš cijenu na ebay-u i otprilike taj iznos staviš i ovdje...sad da ćeš zavaliti nekoga za neke velike pare - nećeš, slabo je ko neupućen u cijene, a da se istovremeno bavi oldtimerima...

Prerovio sam ebay i nema ni jednog fara. To mi je prvo palo na pamet, ali nema.

Ma naravno da se tu ne mogu uzeti neke velike pare, ali što više se može izvući to bolje, pa zato tražim neki savjet od vas, jer možda je neko upućen u te stvari.
 
Član
Kenno je napisao(la):
Pogledaš cijenu na ebay-u i otprilike taj iznos staviš i ovdje...sad da ćeš zavaliti nekoga za neke velike pare - nećeš, slabo je ko neupućen u cijene, a da se istovremeno bavi oldtimerima...

Imaju zadnje stopke 40 eura + postarina. Prednje nisam nasao. Gledao na eBay.de
 
Ma reci mu nek ti ponudi neku cifru koliku je spreman platiti, i ako ti odgovara prihvati ako ne, reci malo mi je, ponudio mi je jedan vise:lol::lol: tako to ide:lol: Njemu ako je stalo podice i on;)
 
Top