Problemi poslije generalke

Problemi poslije generalke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Fiat Tipo-1.9 TD... 90 KS... Radio generalku motora, danas ozracio dizne i ostalo, upalio... Problem... Kad pustim gas, odnosno na stangasu, opadnu obrtaji skroz, hoce da se ugasi, kad povecam stangas, i ugasim ga, zatim upalim, opet hoce da se ugasi... Sta je problem? Ostalo sve uredu... Nisam bosch pumpu nista dirao....
 
tako je slicno meni bilo na 1.6 TD-ic, dosta slicni motori, upalim, dam gasa, on se izgasi, i onda cekaj jovo nanovo! pricekati koju minutu, upalit ga, nedirati nista i nakon minutu lagano kreniti! da ga je iko isa ukrast ma nema sanse, sifre teske!

a tebi kolega ovako od oka, nemam pojma, da nije do glavnoga remena, nesto ga spotice da radi, negdi je ta rupa, probaj ga samo upaliti i neka stoji tako uru, uru ipo vrimena, cudne su te generalke, ja sam ima vise problema posli generalke nego prije!
 
Ma sve je uredu... On ide, vuce i sve ostalo... Al cim pustim gas, opadnu obrtaji i trese se, samo sto se ne ugasi... I sta da mu radim, ne znam....
 
Pa ne znam sta da ti kazem... Citavu glavu sam nosio na reparaciju u Sa, negdje na Grbavicu kod nekog tipa, izaslo me 350 KM... Trebalo bi da je dobro uradjeno... A gdje bih mogao vidjeti ulazi li gdje zrak, sve je dobro pritegnuto.. :icon_question:

A nisam napisao, tako radi jedno vrijeme... Istom poslije samo dodje u normalu i tako radi malo, onda opet kad ga upalim opet isto zeza...

Ajmo ljudi, dajte prijedloge... Treba mi auto za puta...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top