problemcic auto adjustment

problemcic auto adjustment

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E od jutros mi se javlja problem na racunaru konstantno pise auto adjustment i cim se podesi opet auto adjustment i tako mene izludjuje non stop.Sinoc je sve bilo ok,od jutros je poludio. Zna li neko kako da to prestane..

P.S. koju god tipkicu pritisnem na monitoru opet auto adjustment.....:icon_cry:
 
ako je to neka frka sa monitorom udji u opcije sto imaju na njemu imas reset to factory setings ili use defaults tako nekako bude
 
Član
Evo uradila system restore i opet isti vrag. Kada pritisnem menu na monitoru opet se samo uklj i isklj auto adjustment..ne mogu mu nista
 
Član
sve razvali sejtane:D

ma do monitora je sigurno,iskljuci ga,ukljuci,resetuj na fabriku...ak ne bude onda placi:D
sala;)
 
jesil probala cekic malo tezi preporuceno je od 5 kg po monitoru po tim tipkama da nije koja zaglavila hehe

sala na stranu poceo nesto da ludi onda taj monitor
 
Član
kad pritisnes drugu tipku,dok to sam radi,auto adjustment,ima li ta druga tipka funkciju?recimo,pritisnes tipku MENU (enter il kako se vec zove),ako ta druga tipka uradi ono sto bi trebala,onda nije tipka zaglavljena 100%,jer ne moze istovremeno 2 operacije vrsit...ako se nista ne desi kad pristisnes drugu,99% ti nesto s dugmicima nije ok,nesto ih drzi pritisnutim...ugasi monitor i malo lupi s te strane gdje su dugmici (znam da je seljacki,al nek proba:D)
obavezno ugasi,da ti katodna (ako je CRT),il nesto od elektronike (ak je lcd) ne ode
nemoj jako,da pukne nesto:lol:
ak ne mogne,onda nosi u servis,nemoj da ti neki dundjer otvara,OBATALIT ce ti nest:lol::lol:
;)
 
Član
edoze je napisao(la):
kad pritisnes drugu tipku,dok to sam radi,auto adjustment,ima li ta druga tipka funkciju?recimo,pritisnes tipku MENU (enter il kako se vec zove),ako ta druga tipka uradi ono sto bi trebala,onda nije tipka zaglavljena 100%,jer ne moze istovremeno 2 operacije vrsit...ako se nista ne desi kad pristisnes drugu,99% ti nesto s dugmicima nije ok,nesto ih drzi pritisnutim...ugasi monitor i malo lupi s te strane gdje su dugmici (znam da je seljacki,al nek proba:D)
obavezno ugasi,da ti katodna (ako je CRT),il nesto od elektronike (ak je lcd) ne ode
nemoj jako,da pukne nesto:lol:
ak ne mogne,onda nosi u servis,nemoj da ti neki dundjer otvara,OBATALIT ce ti nest:lol::lol:
;)


kad sam pokusavala pritisnuti neku drugu tipkicu nije moglo on i dalje ponavlja samo svoju auto adjustment radnju..poslije malo prebaci na contrast i tako naizmjenicno.Nisam mogla ni da ugasim monitor jer tipkica za gasenje nije reagovala uopce...


Uglavnom sinoc je muzic radio nekakve gatalice na njemu pa se to sredilo,eto od jutros nemam nikakvih problema,nadam se da ih nece ni biti vise:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top