Problematicni Porsche 911

Problematicni Porsche 911

Član
Ja sam i prije pratio ovog lika, jer je dobro opisivao svoja iskustva sa novim 911.
Evo zadnji video od prije par dana i svi njegovi problemi sa autom, kojeg je kupio prosle godine.
Uglavnom nema cega nema, auto propusta vodu, nekad nece da upali, a nekad se i sam ugasi da mu treba slep sluzba i tako dalje.
Ko hoce nek pogleda video, zanimljivo je :)

 
Ima nekoliko izvještaja o smeću koje je kupio. Nije samo elektronika problematična, ima grešaka i u izradi karoserije.
Možda jest a možda i nije individualni slučaj, ali njegov primjerak je u k...cu :)

Zato ću ja postati borac za prava aircooled generacija :D :)
 
Super Moderator
Pa ima dosta toga.... ja sam mislio da se ova sranja dogadjaju samo na Alfi hahahaha :D
 
Član
Alfa je bar polovna, a ovaj uzeo novog Porschea :)

Evo gledam vec skoro milion pregleda, popularan video postade za par dana.
 
Super Moderator
ma ne, i na novim alfama se desava dosta stvari hahahahah

a kakve jos clipove ima ovaj lik?
 
Član
Znači više nije bitno dal je auto od 5 000 ili od 50 000 € , bitno je da više nisi ni u šta siguran. kad je ovo porsche dozvolio ne smijem onda ni zamislit sta je sa novim hyndaijem il nekim tim lijevim autom
 
ili cak onaj sto je se na forumu ovdje zalio da mu pusti kroz keder par kapi a novu Fabiu kupio
al ovaj s poršom jos malo pa kupaći može obuć i lagano zaplivat :D

sramota :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
 
Član
allroad ima prijasnje klipove o 911, govorio je ne samo o kvarovima, nego sta i voli kod auta posebno, kakav je u svakodnevnoj voznjji i sl.

A realno danas kod svakog moze naletiti los primjerak, al to se vecinom sredi u garanciji i to je to. Ovdje je problem sto ovi nisu u stanju da poprave auto, pa je svakim danom sve gori i gori. Stanje me podsjeca na kojekakve domace majstore, koji sto vise diraju auto, ono sve gore i gore, jer pojma nemaju.
 
Super Moderator
da, ja sam takav slucaj imo zbog majstora, koji su pokusavali raditi nesto sto ne znaju i onda tebi 5 puta veci trosak naprave kasnije da to dovedes u red al sta bi

a negdje im je nesto slucajno promaklo sto sad izgleda ne mogu rijesiti nego da raskopaju citav auto do prve faze sastavljanja i ponovo ga dobro pregledaju i pocnu sastavljati redom, nesto im je promaklo a ne znaju ni oni sta.. bas cu pogledati malo clipove!
 
Ima njegov video kad je dobio zamjensko auto dok je 911 bio na jednom od mnogih popravaka.

Testirao je Cayman S i objašnjavao zašto nije baš popularan kod kupaca u Americi.

p.s. 993 i 997 su najkvalitetnije i najpouzdanije serije u povijesti 911ke
 
Član
993 je poslijednji pravi 911 , zadnji stepen u evoluciji aircoolera, po meni najljepši i najsavršeniji 911 , poslije toga je samo krenulo ganjanje brojki , što i ovaj slučaj dokazuje.
 
Član
Evo novi video, nakon youtubea su mu odlucili vratiti pare za auto ili ponuditi isti novi u zamjenu :D

 
Top