Problem: Siber

Problem: Siber

Član
Auto Golf i to dvica :D
Problem siber malo propusti vode, ako iko ista zna, da ga ne moram skroz zatvoriti bio bih zahvalan bgmi :D
Hvala
 
Član
Keder na siberu ti je otisao, a to im je jedna od boljki koje su ceste, kupi nov ili kupi na otpadu polovan ali dobar i rijesen probl....
 
Član
Imam i ja problem sa siberom, pa da ne otvaram novu temu pitacu ovdje.
Ona letvica sto se dize i spusta kad je siber otvoren u zavisnosti od brzine kojom se krece mi zuji nekako, pa me zanima zna li ko sta oko toga? Znaci kad otvorim siber i krenem ta letvica se digne negdje poslije 30km/h da smanji sustanje, pa tad dok se dize zuji...
 
Član
nikakav keder druže, svaki šiber pušta vodu kroz keder, ali zato ima kanalice koje vode tu vodu dole niz štok
kad otvoriš prednja vrata na štoku ima jedan gumeni pipak, koji na završetku ima malu rupicu,
e to ti je problem, nakupi se u njemu svega a treba ga redovno čistiti, samo skini taj gumeni završetak, baci ga pod dobar mlaz vode, vrati sve na mjesto i miran si 100%
 
Član
a ne moras ga ni skidati,pritisnes ga par puta rukom i da izadje prljavstina,tak je kod mene bilo na cetvorki golfu.
 
Član
GTI TDI je napisao(la):
nikakav keder druže, svaki šiber pušta vodu kroz keder, ali zato ima kanalice koje vode tu vodu dole niz štok
kad otvoriš prednja vrata na štoku ima jedan gumeni pipak, koji na završetku ima malu rupicu,
e to ti je problem, nakupi se u njemu svega a treba ga redovno čistiti, samo skini taj gumeni završetak, baci ga pod dobar mlaz vode, vrati sve na mjesto i miran si 100%

isto ti ovo govorim,,,vecina ljudi pogrijesi misli da je keder otisao,medjutim taj keder je tesko naci i vecina uzme silikon i zatvori dozivotno siber,,,,znaci samo uzmi paljene zice i guraj u taj kanal,,i ima da ga procepis garantujem;)
 
Član
evo imam i ja isti problem pošlo mi se nakupljat pravo vode i sinoć vidim curi iznad mjenjača iz onog kučišta gdje je svjetlo na krovu ja odvalio kad vozim ja daljem čujem saljeva se niz štokove šta je sad reko kad pođe curiti i na plastikama unutar što dođu na štokovima upalim svjelo kad šlušajte sad ovo krovni tapacirung iznad glave sav nakvašen ccccccc a tepih uz vrata mokar e sad jel moguče da se i meni to začepilo jer sam farbao auto od šlajfanja i ostalog i jel moguče da mi je majstor to skinuo pa možda zaboravio vratit ako je ovo drugo ubit ču se onda mi ništa neće preostati neg da ga zatvorim skroz???:icon_rolleyes:
 
Član
cliocup je napisao(la):
evo imam i ja isti problem pošlo mi se nakupljat pravo vode i sinoć vidim curi iznad mjenjača iz onog kučišta gdje je svjetlo na krovu ja odvalio kad vozim ja daljem čujem saljeva se niz štokove šta je sad reko kad pođe curiti i na plastikama unutar što dođu na štokovima upalim svjelo kad šlušajte sad ovo krovni tapacirung iznad glave sav nakvašen ccccccc a tepih uz vrata mokar e sad jel moguče da se i meni to začepilo jer sam farbao auto od šlajfanja i ostalog i jel moguče da mi je majstor to skinuo pa možda zaboravio vratit ako je ovo drugo ubit ču se onda mi ništa neće preostati neg da ga zatvorim skroz???:icon_rolleyes:

guraj i ti zicu sutra kroz one kanale ;)
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
cliocup je napisao(la):
evo imam i ja isti problem pošlo mi se nakupljat pravo vode i sinoć vidim curi iznad mjenjača iz onog kučišta gdje je svjetlo na krovu ja odvalio kad vozim ja daljem čujem saljeva se niz štokove šta je sad reko kad pođe curiti i na plastikama unutar što dođu na štokovima upalim svjelo kad šlušajte sad ovo krovni tapacirung iznad glave sav nakvašen ccccccc a tepih uz vrata mokar e sad jel moguče da se i meni to začepilo jer sam farbao auto od šlajfanja i ostalog i jel moguče da mi je majstor to skinuo pa možda zaboravio vratit ako je ovo drugo ubit ču se onda mi ništa neće preostati neg da ga zatvorim skroz???:icon_rolleyes:

guraj i ti zicu sutra kroz one kanale ;)

hhehehe gurat ću bolje i to prvo da probam ja konto u nedejelju sve rastavljat al et probat ćemo sa žicom ako bude to to dignut ću žici spomenik!
 
GTI TDI je napisao(la):
nikakav keder druže, svaki šiber pušta vodu kroz keder, ali zato ima kanalice koje vode tu vodu dole niz štok
kad otvoriš prednja vrata na štoku ima jedan gumeni pipak, koji na završetku ima malu rupicu,
e to ti je problem, nakupi se u njemu svega a treba ga redovno čistiti, samo skini taj gumeni završetak, baci ga pod dobar mlaz vode, vrati sve na mjesto i miran si 100%
potpisujem
 
Član
nesto sam probavao.... kroz zadnji lijevi skroz slabo tece, znaci on je malo zacepljen... e sad cime ga procistiti ? imali ko kakvu ideju ?
 
Član
Pored prednjih odvoda koji se nalazeu stoku prednjih vrata ,imas odvode ispod zadnje karambolke, moras skinuti karambolku da bi dosao do njih , kupis tanku sajlu za prociscavanje vodovodnih crijeva , ja sam time cistio smo stavis vrh te sajle i onda je okreces sama prolazi kroz kanalice šibera ,a ne osecuje ih, to uradio prije dvije godine nikada vise curenje nisam imao ,Sretno;)
 
ja sam svoj zavario,i trajno rijesio problem,ofarbao krov...kao da nikad nije ni bio..a do skoro kad kisa udari guzica bila mokra..:lol:
 
Top