Problem sa ucitavanjem Zynge

Problem sa ucitavanjem Zynge

Član
POZZ :cool:
BIG problem,radi se o slijedecem,sve normala radilo igralo se,evo od jucer mi se desava to da kad se ucitava onaj poker zynga,krene ucitavati i samo pocrni onaj dio gdije treba da se otvori poker,prije mi se isto desavalo ali nastimam sat i datum na racunaru i ono proradi,fles pleyer sam instalirao i nista,oborio sistem instaliro / ponovo,i opet nista,oborio sistem instaliro Xp i opet isto,ja stvarno neznam do cega bi moglo da bude,:icon_cry:
 
ne znam rjesenje, vjeruj. to je jedan od razloga koji me otjerao od toga. isti problem sam i ja imao sa tim. nisam se nesto ni trudio da pronadjem rjesenje..

:icon_exclaim:
 
Član
Ma instalirana nova verzija pleyera,cak i oborio sistem ponovo sve instaliro i opet nece :icon_cry:
 
Član
Preko cega ti je konekcija jel ADSL il neki bezicni vecinom je do tog :icon_question::icon_rolleyes:
 
Član
Nisu me banovali,znam kako je kad te banuju,izbaci ti zeleni okvir i pise ODMORI MALO ;),a u mom slucaju samo nece da ucita poker,a da je onaj odozgor,nije trebo bi me onda opomenuti za druge stvari a ne za poker,a sto se tice konekcije koristim kablovski net,to jest Telekabel Zenica :icon_confused:,ja stvarno nemogu da vise skontam do cega je:icon_mad:
 
Član
imam isti problem, ne igram ja poker nego prijatelj, ali evo peglam se sa ovim vec dva sata i nemoguce.... nista ne ide...
 
Član
deez je napisao(la):
imam isti problem, ne igram ja poker nego prijatelj, ali evo peglam se sa ovim vec dva sata i nemoguce.... nista ne ide...

ma ja sam sve moguce pokusavocak kopco laptop na svoju mrezu i mogu da udzemali na svoj racunar nikako ni nakon obaranja sistemaa prijatelju probaj ukucati tacan datum i vrijeme i vremensku zonu kod mene je to nekad upalioali sad nijedna opcija nije ostvariva....koji fak:icon_mad:
 
Član
evo gledam... sada sam napravio novi acc na google+ i prijavio se na poker... sve sljaka... samo nece preko fejsa, do njih je definitivno...
 
Član
Ako ti poslije ucitavanja igre izbaci ono zeleno upozorenje banovan sia ako samo dodze crni zaslon i nakon par minuta se ucita dole samo lista igraca,,onda je do tebe nije do nji vijrrujja sam ured racunar razlupo
 
Top