Problem sa MSN

Problem sa MSN

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Popularan cojk svi ga dodaju :cool::lol:

Ostala ti adresa ne nakom serveru i sad ti svi salju automatski zahtjeve i da primis posle te pet zasipaju reklamam i glupostima :icon_rolleyes::icon_rolleyes:

Tezak je spamerski zivot :icon_rolleyes::icon_twisted::icon_twisted::lol:
 
Član
IGY je napisao(la):
ne znam ne gledam, budu neka strana imena i prezimena
i na kraju je urendo @hotmail.com

ja sam imao isti problem samo su mene dodavale nekakve "studentice" i zvale na neku stranicu da ukucam broj kreditne kartice (radi "provjere da li sam punoljetan") da gledam njihov striptiz :lol::lol: nit imam kreditnu karticu nit cu je nabaviti :lol::lol:
 
Član
rogy je napisao(la):
IGY je napisao(la):
ne znam ne gledam, budu neka strana imena i prezimena
i na kraju je urendo @hotmail.com

ja sam imao isti problem samo su mene dodavale nekakve "studentice" i zvale na neku stranicu da ukucam broj kreditne kartice (radi "provjere da li sam punoljetan") da gledam njihov striptiz :lol::lol: nit imam kreditnu karticu nit cu je nabaviti :lol::lol:

A nit si punoljetan :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

SORY na off al...
 
Do operativnog nije sigurno, kao sto je gore navedeno negdje si se registrovao i sad te taj server smara svim i svacim (tacnije bot na serveru), lijepi spam.
Moguce rjesenje ti je utvrditi o kojem serveru se radi, tj stranici na koju si se registrovaao i otici potraziti unscribe.
Ako ne uspijes to cekaj da samo prodje, ako prodje, ili novu adresu kreiraj ;)
 
Član
I mene dodaju nake koke :lol: :lol:
Samo odbijaj i prestaće kad tad :D

A ovo što se tiče 7ice,meni je na početku bila neobična ali kad se uhodaš dobra je pravo..
Najbolje je što ima sve žive drivere,utakneš šta hoćeš on ga prepozna...
 
Član
pa imas tamo kad ti izbaci onaj prozorcic da prihvatis ili odbijes, imas opciju da blokiras tu adresu, da te vise ne moze dodat, samo nezz kolko ce to pomoci, jer ja mislim da to dolazi sa razlicitih adresa svaki put...
 
mene dodala tako neka Julie , ja prihvatio , vidim nesto mi smrdi tu , ajd ti reko mala na 'ladjenje :D nema vise toga , zasad sve ok :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top