Problem sa MSN

Problem sa MSN

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
Desava mi se da svaki put kad se prijavim na msn nekad i do 20 bezveznih korisnika mi posalje poziv da ga prihvatim na msn, i to se desava vec zadnjih par dana, mjenjao sam i sifru, no nista opet isto sranje
Zna li ko kako da se rijesim toga:icon_question:
 

IGY

Član
ne znam ne gledam, budu neka strana imena i prezimena
i na kraju je urendo @hotmail.com
 
Član
IGY je napisao(la):
ne znam ne gledam, budu neka strana imena i prezimena
i na kraju je urendo @hotmail.com

Jesi li odgovarao i na kakve e-mail poruke koje su ti stizale?


Meni se jednom desilo, otvorio mail, i stizalo mi nešto da prihvatim nekoga, uglavnom prestalo je ubrzo. Ne otvaraj spam, i bezvezne mailove, briši ih.
 

IGY

Član
ne otvaram nikad, cim vidim da je nesto nepoznati brisem
ako je prestalo ubrzo tebi valda ce i meni :icon_cry:
 
Član
IGY je napisao(la):
ne otvaram nikad, cim vidim da je nesto nepoznati brisem
ako je prestalo ubrzo tebi valda ce i meni :icon_cry:

Ne bih ti ništa stručno znao reći, ali meni je to stiglo dva-triput...

Za tvoj problem ne znam ... sretno
 
Član
igy probaj s onim programom za brisanje virusa s msn-a,ne kazem da hoce,ali mozda pomogne,to je virus sto posto
 

IGY

Član
zlajaaa je napisao(la):
to je 100% virus! nije do MSN-a:icon_sad:

i kuci i na poslu mi se isto desava, cisto sumnjam da je do virusa kakvog
jedino da sam msn nesto zarazio
al to mi se pocelo desavati kako sam instalirao win7, da nije do toga nesto
 
Član
kod mene radi na sedmici sve ok,nisam imao nikakvih problema,mora da si zarazio adresu negdje,pa ti na nju dolazi
 
Član
IGY je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
to je 100% virus! nije do MSN-a:icon_sad:

i kuci i na poslu mi se isto desava, cisto sumnjam da je do virusa kakvog
jedino da sam msn nesto zarazio
al to mi se pocelo desavati kako sam instalirao win7, da nije do toga nesto

svako ima svoje! ali ti se windowsi još nisu dokazali! i vista i 7-ca to vam je samo šminka i ništa više! a da moguće je da si adresu zarazio! jbg:icon_smile:
 
Član
nema veze sa instalacijom 7ice, znaci negdje gdje si registrovan je vjerovatno otkrivena tvoja adresa i sada te smara spam i ostale gluposti, meni se jednom desilo i to 18 razlicitih osoba me kao dodalo i svakoj mail bio ime.prezime@live.com, sve ih odbio i onda 7 dana nisam ni bio na msnu (otisao na more bas sutradan) i kad sam se vratio jos 30 tih 'prijatelja' odbio i od tada nista :D
 
Član
ibizasa je napisao(la):
nema veze sa instalacijom 7ice, znaci negdje gdje si registrovan je vjerovatno otkrivena tvoja adresa i sada te smara spam i ostale gluposti, meni se jednom desilo i to 18 razlicitih osoba me kao dodalo i svakoj mail bio ime.prezime@live.com, sve ih odbio i onda 7 dana nisam ni bio na msnu (otisao na more bas sutradan) i kad sam se vratio jos 30 tih 'prijatelja' odbio i od tada nista :D

:cool: govorim uopšteno za Win...:D
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
ibizasa je napisao(la):
nema veze sa instalacijom 7ice, znaci negdje gdje si registrovan je vjerovatno otkrivena tvoja adresa i sada te smara spam i ostale gluposti, meni se jednom desilo i to 18 razlicitih osoba me kao dodalo i svakoj mail bio ime.prezime@live.com, sve ih odbio i onda 7 dana nisam ni bio na msnu (otisao na more bas sutradan) i kad sam se vratio jos 30 tih 'prijatelja' odbio i od tada nista :D

:cool: govorim uopšteno za Win...:D

ma znam, al 'baza' 7ice je zpr XP tako da je to unaprijedjeni XP dok je vista pobačaj :icon_biggrin:

uh spamamo temu najljćueg moderatora :icon_twisted:
 
Član
nema veze sa "sedmicom". ona je predobra... a sto se tice tog dodavanja i mene uveliko dodaju neki turci, neam pojma kako, al ja to odbijam, svako drugi-treci dan pojavi se po jedan-dva zahtjeva. odbijes ga i cao :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top