Problem sa grafičkom

Problem sa grafičkom

Legend
ne treba,nego ondje u onoj hrpi kablova sto idu iz napojne imas jedan koji je predvidjen za graficku,a na samoj grafickoj imas ovakav prikljucak kao na maticnoj,identican,na koji se kopca napon...
 
Član
pa na grafičkoj imam kabal od napajanja ventilatora, al on je sa 2 žice, a ovdje imaju 3 nožice,možda kada bi vent od grafičke spojio na to mjesto, bil onda moglo
 
Početnik
ko sto gledam da ces spalit nesto..sto ti nexus kaze na grafickoj mora bit prikljucak a iz napojne imas kabval predvidjen za to
 
Član
Nexus je napisao(la):
ne treba,nego ondje u onoj hrpi kablova sto idu iz napojne imas jedan koji je predvidjen za graficku,a na samoj grafickoj imas ovakav prikljucak kao na maticnoj,identican,na koji se kopca napon...

na njegovoj grafickoj karti nema pogledaj slike.....ipak je ona 64 bit-na....dodatna napajanja idu tek od 256 bit-a...a i nema na svakom napajanju p cie kabal....;)
 
Legend
ne znam moguce je...
zaky treba da ima 3 nozice,ne dvije,ne uvaljuj u tu od ventilatora...
 
Član
Nexus je napisao(la):
ne znam moguce je...
zaky treba da ima 3 nozice,ne dvije,ne uvaljuj u tu od ventilatora...

sa tri nozice je ventilator na maticnoj....ovako treba za graficku...

9fb062763f7742bd33ba11dbad038d7f.jpg


ukljucis u ovo

4870-power-plugs.jpg


naravno na grafickoj nemora biti dodatno napajanje ako je slabija kao u njegovom slucaju, ali one jace mogu ima 1, 2 ili cak 3 prikljucka za napajanje...imaju 6 pin i 8 pin napajanja......

zAaKy - jeli ti radi neka druga graficka, jesili probavao...da ti nije ploca otisla....
 
Član
jaca napojna otpada
Donosio napojnu na kojoj je graficka radila, i opetz isto, znači nije do napojne.
ajmo dalje, i lija, bio am napravio spoj, al dobro je proslo
haaha
:lol::lol:

tigre, isprobane 2 grafičke, obe rade, al ova neće
imam takav priključak, al mi fali takva grafička.
nema moja mjesta di ću tutnut taj kabel
 
Član
ako nema onda i ne treba vec sam to napisao......e neznam onda sta bi moglo biti ako radi u drugom kompu a nece u tvom a druge rade u tvom......
 
Nema 4350 nikakvo dodatno napajanje.Po uslovom da je sve dobro ubodeno, očigledno si naletio na kombinaciju ATI grafička-ploča sa via chipsetom koje se ne trpe.Nema druge već mijenjaj jedno.
 
Top