Problem sa auto radionom.

Problem sa auto radionom.

Član
Pozdrav svima, imam problem sa auto radionom, vec 2 radiona kupujem za 7 dana i svaki " crkne" tj radi najvise 1-2h i stane od jednom.
Kad izvadim radion iz onog kucista mnogo je vruc, do cega bih moglo da bude to. Hvala svima unaprijed na odgovorima :)
 
Član
Pravi ti negdje spoj meni se desilo slicno nesto radio je pjevao i stao sreca sto sam imao osigurac na radio pa nije izgorio. Idi nekom autoelektricaru nek ti ispita instalaciju od radia to je cas posla :D
 
Član
Pregledaj ti prvo filanje alternatora, da ne prefilava i da ti zato crkaju... Druga stvar da ti nije u kucistu okolo sve spuzva i da ti zbog toga nema hladjenja dovoljnoni crkne od pregrijavanja, i trece da pregledas instalaciju da nisu lose zice pa se povremeno dodiruju i prave kratki mada bi tada i osigurac izgarao. Jedino osigurac ne bi izgarao ako je los spoj mase ili plusa ali tada ne bi izgorio nego bi se gasio kad pojacas zbog loseg kontakta...
 
Član
Ja shvatio netko ima problema sa radionicom (radionom)... Kontam žali se čiko velika mu kirija ili gazda neće mokri čvor da osposobi ili mu ne da iza 4 popodne radit radi buke. Kad ono čovjek se žali na crkavanje playera :banghead:
Šalu na stranu, vozi ti auto električaru da ti ne bi izgorilo prika moj:car5:
 

EE9

Član
A u vecine recenice pune gramatickih gresaka. :D
Kamo sreće da su samo pojedine gramatičke greške u pitanju...:D...u pitanju je NEPISMENOST!
Pripadam nešto starijoj generaciji i ne mogu da shvatim kako je među današnjim mlađim generacijama nepismenost uzela toliko maha, da je postalo apsolutno svejedno kako se priča i komunicira...bez imalo stida što se nešto ne zna i ne poznaje i bez imalo želje i truda da se nešto ispravno nauči?! Postaje izuzetno iritantno kad se čuje ili pročita...uglavnom, iz domene auto svijeta ali i iz drugih oblasti:

Alnaser, Svirena, Kumulator, Bombina, Vuča, Retervizor, Feluge, Bufer, Zvučnjaci, Radion, Gramafon, Kastofon, Kompijuter.....:facepalm:......
 
Član
Kamo sreće da su samo pojedine gramatičke greške u pitanju...:D...u pitanju je NEPISMENOST!
Pripadam nešto starijoj generaciji i ne mogu da shvatim kako je među današnjim mlađim generacijama nepismenost uzela toliko maha, da je postalo apsolutno svejedno kako se priča i komunicira...bez imalo stida što se nešto ne zna i ne poznaje i bez imalo želje i truda da se nešto ispravno nauči?! Postaje izuzetno iritantno kad se čuje ili pročita...uglavnom, iz domene auto svijeta ali i iz drugih oblasti:

Alnaser, Svirena, Kumulator, Bombina, Vuča, Retervizor, Feluge, Bufer, Zvučnjaci, Radion, Gramafon, Kastofon, Kompijuter.....:facepalm:......
Ajde ako nije problem ove dole nepravilne rijeci napisi pravilno...cisto da mi nepismeni progledamo malo....
 
Top