problem s msn-om..

problem s msn-om..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ljudi moji nema tu ikakvog virusa nego update kojim nadogradite MSN sadrzi kod koji sluzi naravno da vas ometa jer planiraju da legalizuju MSN posrani i to je to , tako da kad dodze update nekupite ga.
 
Član
ovaj sad virus sto mi je bio,rodjak mi ga prihvatio,osto mi komp upaljen a i msn i neko ono poslo a on amater klikno...kaze ja mislio bit ce "slika" heh
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
vidim svi imate loseg iskustva sa NOD32 , e pa ja nemam , kod mene radi perfektno , redovno se update-a , ma savrseno , brise sve , ja ga preporucujem svima ;)
i umene tako :D

kod instalacije noda ima opcija neka da sam traži viruse i briše to ako
ne upalite neće možda ni reagovati sam,ja jednom skino neki program došlo do 99% i nestade sa kompa skroz samo javi nod da ga je obriso jer je virus,
ubacio jednom usb bio virus na njemu i nod obriso nisam ni stigo otvoriti usb :D
mene je zezo kasperski propustio je viruse nije ništa pozno a imo sam sve moguće update i licencu redovnu,isto tako se dešavalo sa drugim antivirusnim programima,bio sam baš na belaju dok nisam našo nod on mi jedini radi perfekt ;)
 
Član
Trozic je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
vidim svi imate loseg iskustva sa NOD32 , e pa ja nemam , kod mene radi perfektno , redovno se update-a , ma savrseno , brise sve , ja ga preporucujem svima ;)
i umene tako :D

kod instalacije noda ima opcija neka da sam traži viruse i briše to ako
ne upalite neće možda ni reagovati sam,ja jednom skino neki program došlo do 99% i nestade sa kompa skroz samo javi nod da ga je obriso jer je virus,
ubacio jednom usb bio virus na njemu i nod obriso nisam ni stigo otvoriti usb :D
mene je zezo kasperski propustio je viruse nije ništa pozno a imo sam sve moguće update i licencu redovnu,isto tako se dešavalo sa drugim antivirusnim programima,bio sam baš na belaju dok nisam našo nod on mi jedini radi perfekt ;)

kod mene je isto tako ko kod tebe. samo sto, to sto tebi radi nod, meni radi kaspersky... :D cim se ubaci nesto sto ima virus, odma brise ili ti neda da otvoris... i svaki put ti javlja kad blokira napad sa neta...

ma meni je kaspersky najbolji od svih sto sam probo. puno bolji od nod-a, a pogotovo od avasta...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top