problem s msn-om..

problem s msn-om..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
imam jedan problem ,a posto nisam neki haker pa ako neko zna bio bi zahvalan na pomoci...kao sto pise u naslovu imam problem s msn-om..kad udjem bude 1-2 minute sve normalno i onda pocne da otvara svaki kontakt,pa ga zatvori,pa zastopa i tako vise puta...skinuo sam drugi messenger al opet isto..pa ako neko zna u cemu je problem i kako da rijesim bio bi zahvalan...
 
Član
ja kako nemam antivirusa na racunaru bolje mi sve radi. cim ga instaliram pocnu problemi sa racunarom. evo 6 mjeseci bez antivirusa ma radi ko zmaj. doduse malo me BHT zeza ali navikao sam
 
Član
Schumi je napisao(la):
Ljudi što primate svašta...Sigurno mislio da su slike od neke dobre koke hehe

jarane nisam mutav da primam ona govna...boga pitaj odakle mi...koji je antivirus najbolji za to?
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
msn photo virus remover skini , pokupio si virus od nekoga ;)

hvala..bas cu sad da ga skinem pa da to rijesim...hvala svima

problem rijesen..hvala svima na pomoci ;)
 
Član
dzera je napisao(la):
nod32 antivirus

imam ja taj antivirus ne usporava mi komp ni 5%,odkad ga koristim ,preko pola godine nijedan virus nije ušo imam i program koji ga automatski registruje kad zatreba licenca...

a ovaj problem što ima wade je sigurno neki virus ,skeniraj cjeli komp antivirusom i nađi što kažu da ima taj program što popravlja msn
 
Član
tako se i meni desavalo a imala sam nod32 :icon_confused:
i sad kako sam instalirala Avira antivirus sve je ok, ako naletim na virus odmah mi javlja i brise ga, pa pokusaj i sa tim;)
 
Trozic je napisao(la):
dzera je napisao(la):
nod32 antivirus

imam ja taj antivirus ne usporava mi komp ni 5%,odkad ga koristim ,preko pola godine nijedan virus nije ušo imam i program koji ga automatski registruje kad zatreba licenca...

a ovaj problem što ima wade je sigurno neki virus ,skeniraj cjeli komp antivirusom i nađi što kažu da ima taj program što popravlja msn

Tako je i meni bilo sa NOD-om i ja mislila extra antivirus...dok nisam instalirala Avast :D i kad je on počeo da čisti viruse onda za njim....pa nekih 30-ak komada trojanaca, crvića itd :D

alfagirl je napisao(la):
tako se i meni desavalo a imala sam nod32 :icon_confused:
i sad kako sam instalirala Avira antivirus sve je ok, ako naletim na virus odmah mi javlja i brise ga, pa pokusaj i sa tim;)

Eh da, Avira isto nije loša, imala sam je i ja prije i bolje je radila od NOD-a, samo što je kod mene bila ona neka najslabija verzija pa dosta toga nije obuhvatala
 
Član
Kod mene je isto Avira neka i nemam nikakvih problema,ali ni ne primam sumnjive fajlove i ne otvaram sumnjive linkove itd...
 
Član
djavolica je napisao(la):
Trozic je napisao(la):
dzera je napisao(la):
nod32 antivirus

imam ja taj antivirus ne usporava mi komp ni 5%,odkad ga koristim ,preko pola godine nijedan virus nije ušo imam i program koji ga automatski registruje kad zatreba licenca...

a ovaj problem što ima wade je sigurno neki virus ,skeniraj cjeli komp antivirusom i nađi što kažu da ima taj program što popravlja msn

Tako je i meni bilo sa NOD-om i ja mislila extra antivirus...dok nisam instalirala Avast :D i kad je on počeo da čisti viruse onda za njim....pa nekih 30-ak komada trojanaca, crvića itd :D

alfagirl je napisao(la):
tako se i meni desavalo a imala sam nod32 :icon_confused:
i sad kako sam instalirala Avira antivirus sve je ok, ako naletim na virus odmah mi javlja i brise ga, pa pokusaj i sa tim;)

Eh da, Avira isto nije loša, imala sam je i ja prije i bolje je radila od NOD-a, samo što je kod mene bila ona neka najslabija verzija pa dosta toga nije obuhvatala



ja sam koristio jedno vrijeme avast. komp spor, a lafo nijednog virusa. instaliram KASPERSKY koji je naso kamaru nekih virusa... :D samo sto je malo komplikovano kod kasperskog, moraju se s vremena na vrijeme kljucevi obnavljat. al ni to nije problem, vrijedi se potrudit. probo sam raznih antivirusa, al je on do sad ubjedljivo najbolji. a nod je meni beze isto ko i avast... kaspersky :cool:

a sto se tice teme konkretno, posto je lik rijesio problem, PREVENCIJA za sve, ne klikajte ni na kakve linkove, niti primajte lafo neke slike zipovane... to su ti glupi virusi koji ti samo vade zivce :D

PS. za emira, i meni je isto tako bilo dok sam koristio avast. puno sporiji komp bez njega. tebi se cini da je sve uredu, al se nakupis bruku viruscica. instaliraj kaspersy, ako hoces nacu ti ja link odakle ga mozes skinut sa kljucevima...
 
vidim svi imate loseg iskustva sa NOD32 , e pa ja nemam , kod mene radi perfektno , redovno se update-a , ma savrseno , brise sve , ja ga preporucujem svima ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top