problem peugeot 407 1.6hdi 2005

problem peugeot 407 1.6hdi 2005

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozdrav imam peugeot 407 1.6hdi
poceo mi je ventilator na hladnjaku da radi na najvecoj brzini izgubio je skroz sporu znaci bio hladan ili vruc poslje 15 sekundi kad se auto upali ventilator poludi da li je neko imao ovakav problem i kako ga je rijesio

pozdrav necko:icon_cry:
 
Član
necko1 je napisao(la):
pozdrav imam peugeot 407 1.6hdi
poceo mi je ventilator na hladnjaku da radi na najvecoj brzini izgubio je skroz sporu znaci bio hladan ili vruc poslje 15 sekundi kad se auto upali ventilator poludi da li je neko imao ovakav problem i kako ga je rijesio

pozdrav necko:icon_cry:

Gljiva temperature motora.
 
U oca je bilo slicno, kazu da ima vise brzina ventilator, najvise se prva koristi, pa se zna desiti da ode, i onda ventilator radi na vecim brzinama, to je pretpostavka, sta ja znam iz iskustva!!!

Mada mi mozemo do stura nagadjati, i niko mozda nece pogoditi, ako vec imas "novo" vozilo, odes kulturno i lijepo ovlastenom serviseru i nek' ti to pregleda, da ne bi petljao sa lijevim majstorima nesto lijevo sto moze biti u kvaru, samo sebi vecu stetu napravit!!!!
 
Član
ajdin_ze je napisao(la):
necko1 je napisao(la):
pozdrav imam peugeot 407 1.6hdi
poceo mi je ventilator na hladnjaku da radi na najvecoj brzini izgubio je skroz sporu znaci bio hladan ili vruc poslje 15 sekundi kad se auto upali ventilator poludi da li je neko imao ovakav problem i kako ga je rijesio

pozdrav necko:icon_cry:

Gljiva temperature motora.
potpisujem
 
Član
Zerr je napisao(la):
ajdin_ze je napisao(la):
necko1 je napisao(la):
pozdrav imam peugeot 407 1.6hdi
poceo mi je ventilator na hladnjaku da radi na najvecoj brzini izgubio je skroz sporu znaci bio hladan ili vruc poslje 15 sekundi kad se auto upali ventilator poludi da li je neko imao ovakav problem i kako ga je rijesio

pozdrav necko:icon_cry:

Gljiva temperature motora.
potpisujem
mislis na sensor od temperature ,otkopcao sam ga i upalio nista isto i kad sam ugasio auto ventilator je nastavio da radi
sutra idem u peugeot da ljudi pogledaju
pozdrav........
 
Član
prati zice sa ventilatora do davaca skini sa davaca i uzmi komad zice savi na slovo u
i ubodi u dva mijesta trebo bi da se okrece pa zatim u druga dva to jest provjeri dali rade obije brzine
mozda ti ja do ventilatora al cisto sumljam
 
Član
Zerr je napisao(la):
prati zice sa ventilatora do davaca skini sa davaca i uzmi komad zice savi na slovo u
i ubodi u dva mijesta trebo bi da se okrece pa zatim u druga dva to jest provjeri dali rade obije brzine
mozda ti ja do ventilatora al cisto sumljam

ma neznam ti ja to nisam bas siguran da cackam takve stvari
u pezou su rekli da nedostaje jedna ziva uglavno je problem oko neke zice
sutra idem kod elektricara da to on pronadje
pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top