Problem paljenja - Golf 2

Problem paljenja - Golf 2

Član
Dogadja mi se da ne moze upalit ujutru, nije problem ni u grijacima ni u gorivu nego ne reagira uopce na kljuc, okrenem do kraja a ono nista, kako da nisam ni okrenuo, struje naravno ima..

I pogledam da nije negdje neka zica odspojena ali nigdje nista ne pronalazim i tako pokusavam jos par puta okretanjem kljuca i nakon puno pokusaja cujem neko skljocanje u motoru, kao da ga hoce pokrenuti ali nesto mu ne dozvoljava neko samo cujem to skljocanja i onda upali nakon 100 pukusaja i poslije toga svaki put normalno upali..

I u cemu je problem, tko zna neka podigne dva prsta :cool:
 
Član
TZv uložak brave još malo pa neće nikako hjteti zaverglati.......zamjeni to i miran si....pozzzzz:cool:
 
Član
frtae_unm je napisao(la):
Dogadja mi se da ne moze upalit ujutru, nije problem ni u grijacima ni u gorivu nego ne reagira uopce na kljuc, okrenem do kraja a ono nista, kako da nisam ni okrenuo, struje naravno ima..

I pogledam da nije negdje neka zica odspojena ali nigdje nista ne pronalazim i tako pokusavam jos par puta okretanjem kljuca i nakon puno pokusaja cujem neko skljocanje u motoru, kao da ga hoce pokrenuti ali nesto mu ne dozvoljava neko samo cujem to skljocanja i onda upali nakon 100 pukusaja i poslije toga svaki put normalno upali..

I u cemu je problem, tko zna neka podigne dva prsta :cool:

Jaro pusti se ti uloska brave to je uredu sigurno, sam kazes da ti se cuje skljocanje iz motora znaci dodje struja do alnesera i stane, nego ako ti se cuje to skljocanje 100% je iz alnesera.
To se i meni desilo prije 20-tak dana okrenem kljuc po 30x i tek onda upalim,
Rastavi mi rodjak alneser i nadje da je piksna otisla potrosila se (neznam sad koja je tacno) velicine je manjeg prstena- nova kosta 4 KM, zamijenio to, sad pali ko mina. Sve isti simptomi su se desavali kod mene. Obrati paznju na to. :cool:
 
Član
I ja sam pomislio da je do alnesera, jer kad ga sa mukom upalim ujutru, onda cijeli dan normalno pali..
 
Član
A mozda je problem sto sam stavio zvucnike u vrata, od tad mi se to pocelo dogadjati :icon_confused:
 
Top