Problem odjava vozila

Problem odjava vozila

Član
ma ici cemo sudskim putem uglavnom ovo ce biti zanimljiv slucaj...s obzirom da sam prvi na forumu (bar do sada se niko nije javio) mislim da ce ishod biti zanimljiv...
 
Član
Upravo radi ovih stvari, jer je oko nas more budala i bezobraznih ljudi, ja prvo sto uradim je prenos vlasnistva. Prva stvar PRENOS VLASNISTVA. Radi registracije si popusio. Digni guzove i odi do njega ako si ispravan ako čovjeku nisi uvalio kakvu kršinu :).
 
Član
Ovako uputio sam MUP-U BL Zahtijev za hitnu intervenciju na sto sam putem telefonskog razgovora dobio odgovor da je zahtijev zaprimljen i da ce poslati ovlasteno sluzbeno lice da izadje na teren jer nema pravo da kod sebe drzi licne dokumente zbog zloupotrebe istih...Naravno kako budem dobijao informacije uredno cu vas obavjestavati...
 
Član
Upravo radi ovih stvari, jer je oko nas more budala i bezobraznih ljudi, ja prvo sto uradim je prenos vlasnistva. Prva stvar PRENOS VLASNISTVA. Radi registracije si popusio. Digni guzove i odi do njega ako si ispravan ako čovjeku nisi uvalio kakvu kršinu :).
Idem linijom manjeg otpora mada sam mu ja nudio sve nazad on nije htio tako da nista od toga...a on je dobio stroj jedan pa jedan to sto hoce da se ogrebe sa strane trebao je sudskim putem a ne ovako...
 
Član
A sta neces sve cuti i vidjeti :banghead: ne kontam kako ljudi mogu biti toliko prokleti i bezobrazni, pa zar gube obraz za par storina maraka i glume klosare i lesinare :banghead: ne znam stvarno, to sve treba malo namlatiti :D


De molim te samo javi kako je zavrsilo bas me zanima sta je bilo :shifty: koji glupan ne mogu vjerovati :shifty:
 
Top