Problem na tocku

Problem na tocku

Član
tvrdoglavi je napisao(la):
sky walker je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
ma po ovim simptomima,kad krecem naglo u stranu,cuje se lupanje,zakljucio sam da mi je kineticki otisao...ali i trese mi auto,kao da nisu zavrnuti sarafi dobro pa guma ne ide pravo,nego svera,bas osjetim na guzici,kako me drma,pa reko da nije i to kineticki...stari sumnja da je i nosac motora otisao,mora da je onda to :icon_rolleyes:
prosao tehnicki neki dan,sve ok...ccc :D

ako bas osjetis na guzici eh drug ond moras mjenjat forum hahahaha kako te drma hahahahaahahahha

:lol::lol::cool:;)

:lol: jbg ne mogu drugacije objasnit,i spuru provjeravao,sve ok,mora da je taj nosac :icon_rolleyes:

pa bar je lako nosac motora provjerit,vidis ih kad otvoris haubu,pokusaj rukama mrdat motor,nek neko drugi gleda nosace,vidjet ce ako se krecu,ako ne mognes tako onda upalis auto pa ga varaj na kvacilu,ko da ces krenut,,osjetit ces kao da ti lupa,ja sam imao situaciju da mi se trese zadnji kraj,mislio sam da je do guma,zamijenio ih i isto bilo,na kraju su bili seleni zadnji,njih kad sam zamijenio sve ok
 
Član
ja mislim da te lezaj zafrkava ali ipak ti to provjeri da budes siguran ali mislim da je rijec o lezaju....:icon_smile:
 
Član
evo danas sam zamijenio lezaj,tacno je bilo da se jedna strana lezaja izderala,i javljao se zvuk kao da para nesto,zamijenio sam lezaj i sad je sve ok,auto ide fino,nema nezeljenih zvukova;)
hvala svima koji su davali savjete u vezi ovog kvara
 
Mom kolegi je na golfu 1 javljao se isti problem i sve je mjenjo i na kraju je ustvari zapinjala polu-osovina za neznam kako se to sada kaze uglavnom pod auta, karoseriju :) pa je morao ovalno iskruziti taj dio limarije da polu-osovina ne zapinje nizsta ovaj problem je samo kad se spusti puno
pozz
 
Član
rale_cazin je napisao(la):
Mom kolegi je na golfu 1 javljao se isti problem i sve je mjenjo i na kraju je ustvari zapinjala polu-osovina za neznam kako se to sada kaze uglavnom pod auta, karoseriju :) pa je morao ovalno iskruziti taj dio limarije da polu-osovina ne zapinje nizsta ovaj problem je samo kad se spusti puno
pozz

meni isto zapinje poluosovina,ali samo kad je auto dignuto na dizalici,ovako je sve ok,a i kod mene je spusten poprilicno,vise ne moze;)
to sto mu zapinje je zato sto je jedna poluosovina duza od druge,jer je mjenjac na stranu postavljen,zato zapne,moze mu zapinjat za nosac lafete
 
i ja sam danas rijesio svoju misteriju...obe zadnje gume(savine) su izgubile oblik,znaci kvrge iskocile,al se ne primjete,dok se guma ne okrene...danas kupljene nove hankok gume i odmah drugo auto... :cool: :123:
 
Top