problem kod forda

problem kod forda

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
problem kod forda
imam problem kod moga forda stvar je u tome sto kada vozim preko 90kmh pocinjemi se volan da trese to isto se desava kada i pocnem da kocim ,isao sam raznim mehanicarima svi sumljaju na isto da nije do diskova,pakne il spura ,al nije do toga sve sam izmjenio i stavio novo al jos uvijek mi se to desava,ja imam jos samo jednu sumlju da nije mozda do lezaja amortizera da li bi moglo biit do toga molim za pomoc ako ko sto zna neka mi javi ???????????????
 
Član
Ne moze ti, druze, niko pomoci, dok majstori dobro ne pogledaju, ali svasta moze da bude! Pregledaj trap, kocnice, lezajeve,... Staro je to, svasta moze da bude.
 
Član
sve sam to pregledo izmjenjo sve pregledo novo stavio sve lufta nigdi nema iso sam neznam ni ja kod koliko mehanicara,niko nezna samo mi je jos ta sulucija ostala da vidim lezaj amortizera svi kazu da je auto u super stanju nema ni packe na sebi i greske al to je cudno
 
Član
sve to sto ste mi nabrojali uredu je i letva i kineticki felge gume nove promijenio nigdi lufta nema nista nije u kvaru al opet se isto desava,oticu cu za par dana jos probati lezaje amortizera promijeniti da nije ozda do njih ja sumljam na njih jos jedino
 
Član
Pogledaj poluosovinu.

Meni se isto dešavalo, trese kad ubrzavam i kada kočim.

Mislio sam da je kinetički unutrašnji, jer mi je već prije kvario se, i na kraju poluosovina.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top