Problem GOLF 2 dizel

Problem GOLF 2 dizel

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
drugovi....imam problem sa golfom...golf ne moze da mi upali....pali samo na na nacin kad dospem gorivo u bosch pumpu....


vozi osam majstoru i rekli mi da je ventil strado..ne znam za sta...al mu vraca gorivo u rezervoar i to je to..svaki put moram sipat u pumpu da bi upalio


sta bi moglo bit'?:icon_rolleyes:
 
Taj ventil bude na suprotnu stranu od ulaznog crijeva na bosch pumpi, i to ti je nepovratni ventil on strada od loseg goriva. Skini pumpu i kod bosch majstora i bice rijeseno da pola sata.
 
Član
Stavi obicni nepovratni ventil na crijevo koje dovodi gorivo iz filtera na pumpu i resio si probelm
 
Član
nemora znacit da ti je do ventila drug, ako ti vuce zrak pumpa bilo gdje (semering, bilo koja gumica) isprazni ti se pumpa ,svo gorivo ode u rezervar,pogotovo ako si parkiro na uzbrdicu a motor okrenut prema gore ,ako imas gdje parkirat auto u strani nekoj samo motor prema dole da je okrenut nebi trebalo vracat,a to neces rijesit nikakvim nepovratnim ventilom to je samo privremeno.....ako ces pravit pumpu kod bosch majstora da se reparira to ti je nekih stotinjak maraka sveukupno i rijesit ces problem paljenja......;)
 
Član
koliko sam ja procito momak je napisao da mu je majstor rekao da je strado ventil.. najeftinije otidji i kupi obicni nepovratni ventil on ti je 6-7 km i stavi ga od filtera ka bosch pumpi ili kao sto ti je receno pumpu pa na servis. poz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top