Problem elektricni podizaci prozora opel signum

Problem elektricni podizaci prozora opel signum

Imam problem sa elektricni podizacima prozora auto je sa 4 vrata,ne radi mi zadnji lijevi i prednji desni podizac...probo sam na kljuc da ih otvorim i opet nerade..ova druga 2 rade savrseno i na prekidace i na kljuc...zanima me jel imao ko slican problem i kako je rijesio, i znal ko imal kakav osigurac za ove podizace i jel moguce da su dva podizaca na jedan osigurac a 2 na drugi pa reko da nije osigurac crko.svaka pomoc je dobro dosla
 
Član
pa djesi prijatelju, dobra ova insignia , a cujel ti ista tamo u vratima kad pritisces dugme, ako se ne cuje nista vidi skini zadnji tapacirung mozda je neko kladic uvalio ispod stakla.
 
Član
Zna se desiti da moduli podizaca prijave neku gresku pa stakla nece da rade. Provjeri dijagnostikom ima li sta.
 
veceras sam kod majstora vozio auto radi podizaca..i bio podizac skroz otkopcan i mi ga skopcamo kad radi motoric samo ga zeza otvara se extra al kad treba zatvorit problem nece nekad radi nekad ne radi ..kaze majstor otisla kao neka elektronika na motoricu ...pa bi to trebalo zamijenit
 
Top