problem audi a4

problem audi a4

Član
imam problem sa a4 1997 god nece gasa preko 2000 obrtaja i iskljucim mu protokoner onda hoce vise negdje do 4,5 i promjenim mu protokoner polovan stavim opet navodno ispravan al opet nece gasa pa ako neko zna nesto oko tog bio bih zahvalan 1.9 tdi
 
Član
A kad iskljucis onda navodno ide dobro jeli? jeli onda dimi vise ili, malo ovo ne kontam kad skines onda ide a kad ga ukopcas onda do 2000 i stane? sta dijagnostika kaze? jesi bio?
 
Član
idi kod nekog ko ima dobru dijagnostiku,nek ti ocita parametre protokomijera,ne mora znaciti da je taj drugi dobar,ja sam na golfu 4 stavljao 5 komada od ceka 2 nova kineska i ni jedan nije valjao.

Pregledao kablove sto idu do kopijutera a i vakume po motoru,da slucajno mis nije nagruzao sta.;)
 
samo dijagnostika ili probaj skinut ispravan protokomjer od nekog i probaj na svom autu, mada ne mora znacit jer ima milion stvari koje se moraju ispitat
 
Član
JA neznam imal veci belaja nego oko ovi motora 1.9 TDI ja licno isto vozam taj motor sa 81 kw non stop ta neka vakum crijeva stekaju,pa onda ona crijeva od inter kulera,a da ne govorimo o turbinama i usisnim granama....Malo ima raje koja je se javila sa recimo da mu je motor zaribo ili otiso,nego samo ovi bezvezni al jaki kvarovi.....Sto kazu kolege i sto je naj sigurnije dijagnostika i na auto put pogledaj kolko maf propusta i dali prepunjava usisnu ili turbinu poz ;)
 
Top