probio gumu, sa strane:(((

probio gumu, sa strane:(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
svaki vulkanizer ne moze,ali...
u glavnom ljetos mi se isto desilo,isto zalost,dobra guma....mozda pola cm rasjeko na ivicnjak
buraz me posalje covjeku koji je vulkanizer za kamione i teretna vozila....stavio neke spec fleke iznutra i malu izvana i obrusio da se ujedaci sa gumom,grijano je ,...ne znam ni ja postupak tacno

bio sam skeptican na drzanje i sigurnost uopste,covjek se nasmijao i kaze mi kad kamioni prevoze tone i tone tereta sa istim krpljenjem da moze i moj golf ici....
i cijelo ljeto sam vozio bez ikakvih problema uopste;)

znaci druze trazi vulkanizera koji radi teretna vozila,vjerovatno ce moci ;)
 
Član
kod mene na jednoj zadnjoj gumi se vidi da je sa strane bila probijena i stavljena je nekakva inekcija, koja izlazi iz gume 4-5 mm, tako mi je doslo na autu i vozim vise od 2 god bez problema. vidi malo kod vulkanizera, pogotovo ovih koji rade gume za teretna vozila. najlakse je reci baci gumu i kupi novu, ne razmisljaju ti kako je tebi. pozz
PS: vidio sam da neko govori da ne silis auto kad to zalijepis, ja ti savjetujem da trazis od vulkanizera neku garanciju bar na 3-4 dana i onda da mu dusu iscupas, jer ako odmah ne popusti onda nece nikako.;)
 
Član
nosio jesenas takvu gumu na popravak, tetka roknula rupu i rasjekla je uzduzno, udario covjek fleku i izvana i iznutra, i eno dan danas se voza tako, preko 5kkm sigurno....
 
Član
kod mene je sa strane bila pukla al malo..i inekcija rijesila problem..vozim vec 2 god tako nema problema...sigurno se moze i to napraviti
 
Član
I meni isto tako bila pukla...vozio 2-3 mjeseca i puce mi kad sam se vracao u Sarajevo...

Tako da, to mozes kratkotrajno rijesiti, imas opciju slauf ili da kupis novu gumu, s tim da i taj slauf nije neko rjesenje...
 
Član
Damir i Amel je napisao(la):
ja je nebi krpio ,jeftinije je kupiti drugu gumu, nego novo auto !!!
jel ti zivot vrijedan 100 km ???????

tako je!

oduvijek se zna da se bocnica gume ne krpa.
dogodi se nazalost, nekako se probaj izvuc, na rate i uzmi novu gumu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top