proba muzike

proba muzike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
danas bi slobodan pa haj reko da probam muziku u golfa,da vidim kak ce wooferi pumpati, radi se o pojacalu, novije izdanje mac audio 1200w, dva woofera sa po 1400w,kondezator aiv 1f, i kutiju sam ja pravio,uzeo napojne kablove, sve skolski:cool:,, nisam jos cd player uzeo, i skopcam na mp4, pojacam trese se golf ko loptica, imam osjecaj da mi se grkljan trese,skakljivi, bio sam u raznim diskotekama u bih i vani al to jos nisam dozivio, e sad za ove malo iskusnije zanima me oko kolko se decibila radi, to je tek pola muzike, planiram staviti jos u vrata 4 visokotonca i alpine cd
 
Član
Na koju pjesmu si pusto,moras nam reci ne mozemo ovako odredit :icon_question::icon_rolleyes:
Tek kad spois te visokozonce ces dobit dB :cool:


Ja sam jednom pustio na onu Sinanovu-Trezan mislio sam da ce mi staklo na sajbi puci pa nisam smio vise bilo je 149.7 il 149.9 dB nisam bas siguran :icon_rolleyes: moglo bi bit da je mozda i jace kad ... al'nije...:icon_confused:


:cool::lol:
 
meni je najjace treslo na onu zidarsku pjesmu, kako se ono zove? toliko je bilo glasno da nitko od nas 5 koji smo slusali nije mogao odrediti koliko ima dba.. :icon_twisted:
 
Član
Evo jedna sa officijalnog db takmicenja, Lunatic jel i ti na ovoj mjeris ?! :icon_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=_u3_OUtcPs4 :icon_question:


:lol::lol::lol::lol:
 
auuu adi, na ovu sam i zaboravio.. kad na ovo visokotonci zakriste suze idu odmaaa, hebo ja sve ako nebude bar 160db.. :icon_eek:
 
Član
AdisTDI je napisao(la):
Halid je nastupao , :lol::lol:, tupi bas, ljudi vama smijesno ono grkljan,heh;),

Smijesno je sto pitas kolko je dB :icon_question: :lol::lol::lol:
Ne mos to nikako odredit bez term laba, i moras znat koja je rezonantna frekvencija za tvoj auto i nju pustas umjesto muzike i tako mjeris, gledo si valjda na dB takmicenjima kako to rade :lol:

Koja je bila od "Halida - -Ko bi reko cuda da se dese TurboFolkMix dB drag edition" :icon_question: ak' je ta dobra je :cool::lol::cool:
 
Član
:lol: stvarno nidje vezeeee :icon_mad: :icon_mad:
sine nazovi milana tarota pa nek ti on kaze koliko imas dibaaaaa

i kakve ba diskoteke spominjes vani i u bih hahah i uporedjujes jacinu zvuka sa tvojom muzikom u autu


pa decko dragi ti nisi u dure nikako

ma imas on preko 155 diba jos kad stavis 4 (CETIRI) visokotonca u vrata ma ima to da grmi zahebat ces i ozvucenje od DJ TIESTA sto je bilo u domu mladih

:icon_question: :icon_question: :icon_question: :icon_question:

:123: :123: :123:
 
odavno se nisam ovako slatko na sabah ismijao :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


suze su me oblile


vidi probaj i na tom mp4 upaliti jos njegov zvucnik ili slusalice nagurat ces na bekirov rekord :icon_question:



:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
ersan_sa je napisao(la):
:lol: stvarno nidje vezeeee :icon_mad: :icon_mad:
sine nazovi milana tarota pa nek ti on kaze koliko imas dibaaaaa

i kakve ba diskoteke spominjes vani i u bih hahah i uporedjujes jacinu zvuka sa tvojom muzikom u autu


pa decko dragi ti nisi u dure nikako

ma imas on preko 155 diba jos kad stavis 4 (CETIRI) visokotonca u vrata ma ima to da grmi zahebat ces i ozvucenje od DJ TIESTA sto je bilo u domu mladih

:icon_question: :icon_question: :icon_question: :icon_question:

:123: :123: :123:

:lol::lol::lol::lol:He jesam vam zadao themu, slabo slabo se prokomentarisali,:icon_cry::icon_cry:,, hocemo jos:123::123::123::, nisam upucen u te stvari mislim db i to, al prvi put je najsladje:icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
nisam neki strucnjak..al mislim da ne moze izdrzati preko 157 db ... na toj granici se pocne rasklapati :D

:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top