prljavo gorivo ...

prljavo gorivo ...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
omv ito sipo 95 do sad al od kako sam jednom nasuo super 100 nikad vise necu 95 nasut... ono je cudo od goriva... auto duplo bolje i mirnije radi i imam dosjecaj da bolje ide to jest bolje prima gas...
 
zen3dom je napisao(la):
Ja uglavnom sipam plin :D , sto se tice njegove kvalitete, najgoru sam do sada imao na dobrinji, pumpa Terex, a ono je kriza, 30% manje mogu preci s tim plinom, a ostali su tu i tamo, barem plina sto se tice :cool:

A ja sam sve kontala da je to bilo do mog Audia :D Po meni jedino kod Mandića bio da valja ;) Na Imzitu jednom sebi s*nje napravila s autom i od tad nikad više tamo...
 
Član
u Sarajevu samo OMV, u Zenici Energopetrol i to iskljucivo EURO5 dizel ne obicni, i da upozorim sve ljude na Petrol u Zenici kod skodinog servisa, ne sipajte ni za zivu glavu tu!!! JA jednom nasuo ko da sam imao 20 konja, potrosnja po gradu 12,5 mi bila, otiso odma da mi izvade to govno, jaranu mi golf 6 2.0 tdi sa predjenih 2000 stao nakon tocenja kod njih, crkavale turbine na novim passatima, uglavnom gore NE TOCITE
 

MTR

Član
Ja naspem za 20 mara goriva , provozam se do Slavonskog Broda , popijem kafu i odem na TIFON pumpu , nakrham ga do plafona i naspem jos jedan kanister od 25 litara , imaju raketni dizel , gorivo cisto , dobro , sigurno
 
Član
U RS-u sam cuo da je najbolje gorivo na Oktan Promet pumpama
Navodno oni saradjuju sa Madjarskim MOL-om pa otud i dobro gorivo

Sipao sam par puta i prije nego sam ovo cuo i uvijek ima dosta auta na pumpi
 
MTR je napisao(la):
Ja naspem za 20 mara goriva , provozam se do Slavonskog Broda , popijem kafu i odem na TIFON pumpu , nakrham ga do plafona i naspem jos jedan kanister od 25 litara , imaju raketni dizel , gorivo cisto , dobro , sigurno

ja sam cuo da je na Tifon pumpama odlican eurodizel, isti tako i za BAREL izmedju N.Bile i Viteza, iako znam vlasnika nisam nikada sipao tu, a kazu svi da je odlicno gorivo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top